Peugeot Django (2017)

Vloženo 31.5.2018
Aktualizováno 1.6.2018

Láska na první pohled 😃😃😃 Šlo o volbu srdcem a zatím nelituji 🛵🙂

Vespa 125: důvod neuveden

První dojmy - Působila poměrně mohutně, přesto se ve městě dobře ovládala a zvládala i delší cesty. Líbí se mi její retro design, na lidi kolem působí vyloženě optimisticky, děti ve vesnicích mi občas mávají 🙂 Do kopců by se hodil nějaký ten koník navíc.

Líbila se mi víc, než Vespa, mám rád retro styl, jen jsem se bál, abych nebyl pořád v servisu, takže jsem s koupí váhal. Kupoval jsem ji v září 2017, jsem nadšený,všechno funguje, jezdím ve městě, ale občas vyjedu i na túru - 200km za den v pohodě zvládáme.
Má relativně velký úložný prostor, drobné praktické vychytávky a designové prvky, možnost startovat nejen klíčem, ale i nohou, USB vstup apod.
Za půl roku ježdění jsem nepotkal nikoho, kdo by měl stejný stroj, tak nevím, snad se jednou dočkám 😃

Marjanbass
Marjanbass napsal 01.04.21 v 21:37 10b.

Mám ji objednanou-do měsíce by tu měla být , 2021, euro5, v provedení "tramvaje" (červeno/bílém) + doplňky: vysoký plexi štít s přesahem na ruce, max kufr... Dám vědět první dojmy,jak ji budu mít-nemohu se již dočkat. Posed(díky extra širokému a příjemnému sedlu) pro mě dokonalý, po porovnání s ostatními skůtry.

Tonik17
Tonik17 napsal 10.09.20 v 08:40

Taky bych řekl. Však jsem několikrát zažil, že si ji lidi fotili na pumpě během tankování.

puffybodie
puffybodie napsal 10.09.20 v 07:39 10b.

Tohle se Peugeotu opravdu povedlo. Osobne si myslim, ze hezci nez Vespa

BurnesOldman
BurnesOldman napsal 08.10.18 v 07:37 10b.

Ahoj včera jsem jeden viděl v Plzni, opravdu krásnej stroj. Byl v hnědé barvě

Pes69
Pes69 napsal 06.06.18 v 18:50 10b.

Super skútr, hezké retro které vespu nekopiruje, ale jde si svou cestou... Ještě že se nedělá i ve větší kubature, býval bych měl další problém co pořídit

Lítej!!