renocar_unor

Triumph Bonneville T100 (2007)

Vlastník Moldik
Vloženo 27.5.2018
Aktualizováno 27.5.2018

Vysněná motorka do kterém jsem se před lety zamiloval

První dojmy - Krásná klasika,pěknej zvuk ,pohodlná a krásně ovladatelná prostě můj Bonnie

Motorku bych doporučil pro - Moto je prostě pro toho kdo si chce užívat klidnou kochací jízdu na krásné klasice

Doplňky na motorce - Chci moto v originálním stavu a tak žádné viditelné doplňky dávat nebudu,na moto je centrální stojan a přidal jsem ještě alarm.

Před lety jsem se to Bonnevilla zamiloval, ale dlouho trvalo než jsem se rozhoupal ho koupit.Když jsem se konečně rozhoupal tak u nás nebyl žádnej pěknej kousek k mání a tak jsem začal hledat v Německu, ale ani tam jich moc nebylo,až po dvou měsících se objevil tento a za skvělé spolupráce firmy Autocentrum DaP z Děčína byl za pár dní doma.
Je po starším pánovy v perfektním stavu i když trochu starší než jsem původně chtěl,tak stav a najeté km mě nakonec přesvědčili o koupi.
Na bonniem mám najeto zatím za dva dny co je přihlášený cca 300km a je to prostě super motorka,krásně ovladatelná,pro mě dostačující výkon motoru a i dost pohodlná,jezdím hlavně po okreskách a tam je to super stroj,na dálnici to asi nebude ale těm se vyhíbám

Milan1963
Milan1963 napsal 28.05.18 v 20:13 10b.

Opravdu krasavice, at' z ní máš radost !

dekel
dekel napsal 28.05.18 v 06:51 10b.