Yuki Fairy 125 (2015)

Vlastník Zluvicka79
Vloženo 27.5.2018
Aktualizováno 26.3.2020

Proti skútru Rhon 70cmm neskutečný nárůst výkonu. Do budoucna chci nějakou cestovní motorku a tuto nechat manželce, která má jen řidičák na auto.

Motorka koupena od Přes facebook

Kawasaki GPZ 600: Chtěl jsem mladší jak rok 2000, nižší spotřebou a to Kawa nesplňovala i když byla za dvojnásobnou cenu

První dojmy - Po nastartování mě ohromil zvuk čtyřtaktu. Najednou stranu se mě líbil, ale na druhou stranu jsem byl zvyklý na dvoutaktní jednoválec. Po rozjetí byl cítit, že skútr má výkon vhodný na město i krátké vyjížďky mimo město.

Motorku bych doporučil pro - Mladým klukům na blbnutí kolem komína nebo na cestu do práce i přes kopec.

Doplňky na motorce - Dostal jsem k tomu i kufr, ale možná je už byl v základu

Průměrná spotřeba - 1.98 l/100km

Po koupi prvního čínského skútru Rhon 70cmm jsem udělal řidičák na všechny motorky a začal šetřit například na Horneta. Jenže slušnější motorka se pohybuje kolem 50 tisíc a já se nechci odrážet nohama do kopce, ale chci nějaký výkonnější stroj. Už jsem si málem koupil Suzuki GS 500 nebo Kawasaki GPZ 600, ale ani jedna nesplňovala moje požadavek mladší jak 2000. Proto jsem se rozhodl jít cestou koupit skútr, na který v budoucnu může jezdit manželka.