BMW K 1200 GT (2014)

Vlastník captain73
Vloženo 26.5.2018
Aktualizováno 5.12.2023

Krásně pohodlná,podvozek úžasný,ovládání neskutečné,BMW mě pěkně dostala.TAk proti 12tce... to je neskutečný skok.Luxus.

BMW K 1600 Grand America : Cena :)
BMW K 1600 GTL: Cena :) Koupeno

První dojmy - Dojmy?Na to jak je těžká,tak ovládání super.Při popojíždění samozřejmě na HO...,takže kolony prokličkovat,nebo projet mezi auty.Krouták je dost dobrý.Jediný co mě vadí,ale dá se to přejít.Zvuk kardanu při velkých otáčkách a rychlostech a následné puštění plynu.Každé řazení slyšitelné cvaknutí rychlosti.Ale celkově je to super poježdění.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv Pohodáře i co vyznávaj rychlou jízdu.Podle nálady splní každému to svoje.

Doplňky na motorce - Výhřev rukojetí Tempomat Kufry originál boční jen se dokupuje Top case.Výbava neskutečná.Centralni zamykani.Navi.Ale Garmin ma co zlepsovat.

BMW cestovní z duvodu pohodlí.Měli jsme supersporta Ninju,před tím Triumph Sprint RS.Takže omlazení a vyzkoušení něco jinýho.Jiný posez,jiný styl.Nelitujem :) . Triumph byl srdeční záležitost,ale už to byl dědeček :) .
Na Bavoráku je snad vše vymakané promyšlené. Vyhřívání rukojetí sedaček ASR tempomat ABS (mimochodem vyzkoušeno a super věc) elektronický podvozek je prostě NÁDHERA. Na našich silnicích III až X třídy s jinou motorkou vyklepané ruce páteř a zadek :) na BMW??? ta to tak utlumí že se jen houpe,neskutečný,kdo zkusí nechce jinou :)
Na dlouhé cesty Kčko
No tak popis sedi i na 1600GTL

likvos
likvos napsal 28.05.18 v 14:30 10b.

Krásný to máš kemo