ČZ 250/455 (1961)

Vlastník Váša_250
Vloženo 24.5.2018
Aktualizováno 25.5.2018

Tak toto je můj první motocykl

Motorka koupena od souseda

První dojmy - Moje první dojmy?Bylo to obrovské nadšení,první motorka,od tý doby jsem neudělal krok pěšky.Dokonce i kolo šlo stranou.Okamžitě prodělala tuningovou kůru,aby vypadala "drsně",testovací jízdy bez výfuku a nejlíp po desátý hodině večerní,ať z toho něco mají i sousedi.Na to co zkusila tak byla spolehlivá,mohl jsem se s ní pustit kamkoliv.Ve štychu mě nechala snad jen párkrát.Nejdýl jsem ju tlačil asi 27 kilometrů,to když jí v Prostějově shořela indukční cívka.Byly chvilky,kdy jsem měl cukání ju vyměnit za něco novějšího,ale rychlo to přešlo-tak nějak jsme si za těch třicet let na sebe zvykli.

Motorku bych doporučil pro - Pro srdcaře!!!

Doplňky na motorce - Nic extra na ní není,snažil jsem se o co nejpůvodnější stav.Snad jen zadní nosič,ten jsem teď dokončil.Ten starý,původní jsem nemohl doma zaboha najít.

Je to mazel,spolehlivá,když jsem chtěl kdysi dávno motorku tak byla k mání,a pak už mi zůstala.Jezdil jsem na ní i dlouhý štreky,ale bylo to náročný.Je ji celkem jedno kudy jede,les nebo dálnica-zmákne všechno.Její rychlost je přiměřená,ideální pro kochání se okolím.A servis?Mám plnou garáž náhradních dílů,takže v pohodě.

chlup2
chlup2 napsal 07.06.18 v 09:08 10b.

Vítej v klubu stejně postižených

pp377
pp377 napsal 25.05.18 v 05:33 10b.

Moc pěkná čiza!

Milan1963
Milan1963 napsal 25.05.18 v 01:10 10b.

Krasavec !