Honda CBR 1000RR Fireblade (2009)

Vlastník juhis46
Vloženo 23.5.2018
Aktualizováno 27.1.2019

Tak jsem si plnil takové to klukovské přání

První dojmy - Na obrázku vypadal fakt moc pěkně , ale na vlastní oči jsem byl hodně překvapený jak je to vlastně malinká a lehká motorka která z nějakého úhlu na předek lechce připomíná i italskou Ducárnu :)

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce spolehlivou motorku :)

Doplňky na motorce - komplet výfuk bos , xenon , zadní světlo , jiný držák spz ..Ale chtěl bych ještě vyšší plexi a jiné páčky

Vždycky jsem chtěl nějaký ten sport :) Ale vždycky jsem udělal nějaký ten kompromis. Měl jsem fz6 na který jsem utrpěl těžký úraz , obě nohy dost rozlámané , hrudník , žebra , plíce , krční a hrudní obratle a otřes mozku .. Rok v nemocnici a 19 operací ..když jsem cca po třech letech tak nějak zvládal už chodit bez berlí tak jsem vždycky pustil slinu když kolem mě projela motorka :) Takže jsem si řekl , že to zase něco chce , přivezl jsem si horneta 600 a také max spokojenost , ale vloni na podzim mi trošku došlo , že to opět není co jsem vždycky chtěl :) Ačkoliv musím uznat , že jak hornet tak fz6 jsou fantastické motorky a zažil jsem s oběma opravdu hodně moc zážitků a prostě všeho :) Když motorka byla pryč a také všechny doplňky , tak jsem koukal už po nějakým sportu :) Svezl jsem se na hodně šestkových sportů a výkonu tam bylo opravdu hodně , ale hodně mě štvalo , že v nižších otáčka by mě snad předjel cyklista .. A tak jsem koukal po nějakým litru , totálně jsem hotový ze ZX10 rr ( 2008-2010) ale když jsem se na ní svezl tak mi to prostě uplně nesedlo a byl jsem z toho docela flustrovaný :( Tak jsem koukal dál a nakonec kousek od nas v Německu se objevil tenhle Faryk , tak jsem se jel podívat a uplně hrozně jsem se do něj zamiloval :) uběhl cca týden a volal jsem tam , že si pro ní jedu :) Byla sice trošku dražší než jsem nacházel , ale zase měla pravidelný servis a ten Ell-Skopčando co jí měl tak byl puntičkář , nechával každy 2tis měnit olej , svíčky po 8tis atd Ale když jsem toho cápka viděl naživo , byl jsem překvapený , protože to byl opravdu starší pán který miluje cestování a moc dobře si nevybral.. tak jsem si řekl , že to nemusí být špatný kauf :) Všechno doložený fakturama a ještě si nechavál dělávat xenon ( svítí pěkně ) Tak už jsem si mazlíka vezl domů a opravdu jsem byl hodně nadšený , od spodu motor jede bez cukaní a na to normalní ježdění 4-7tis otáček a uplná párada :) je teda pravda , že když to trochu bouchne v hlavě a dá se jí napít tak je to slušný teleport a výjezdy ze zatáček ve 150km/h s předním kolem kousek nad asfaltem není nic neobvyklého :) Ale musím uznat , že motor je opravu supr a podvozek taky povedený :) jen kdyby se povedlo i cestářům dělat takové silnice :D Brzdy mi přijdou už ze série celkem dost fajn. Fáryk mě strašně překvapil tím jak se složí do zatáček a jak je to opravdu poslušná a kamarádská motorka , ale umí se proměnit v neskutečného Ďábla :) Je pravda , že nějaký limity motorky určitě nezkouším , nemužu si dovolit pád a nechci jí rozbít a hlavně si myslím , že normální běžný smrtelník se na limit motorky stejně nedostane a na silnicích už vubec ne :)

bumbos
bumbos napsal 05.01.20 v 18:06 10b.

Pivko
Pivko napsal 28.05.18 v 08:16 10b.

To chce na okruh na dovolenou.

technasia
technasia napsal 27.05.18 v 13:33 10b.

ten je

Keymal
Keymal napsal 27.05.18 v 00:18 9b.

Jo jo, Fároš je legenda... Si borec, když po tom úrazu si sedl na moto. A ještě k tomu tuto 😁👍👍

cebeer
cebeer napsal 26.05.18 v 18:43 10b.

Naprosto Tě chápu. Supersporty mají úžasné podvozky a kdykoliv si sednu na jiný druh motorky, chybí mi ten pocit stability. A Tvůj Fároš je parádní. Hodně štěstí na cestách.