Triumph Street Scrambler (2018)

Vlastník hory_ninety
Vloženo 21.5.2018
Aktualizováno 21.5.2018

Moderní klasika, která potěší oči všech, kteří mají tento styl rádi a hledají univerzální motorku pro denní ježdění.

Motorka koupena od Triumph Olomouc

Triumph Bonneville Bobber: Jednou třeba přijde řada i na ni :)
Kawasaki W 800: Těžké rozhodování, zvítězil asi vzhled Street Scramblera
Ducati Scrambler Desert Sled: Cena a chtěl jsem více klasické moto

První dojmy - Zatím je to přesně to, co jsem od ní očekával. Krásný vzhled, zajímavý zvuk i s továrními výfuky, pohodová jízda s dostačujícím výkonem pro bezpečné předjíždění.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji pro všechny, kteří nepotřebují mít při jízdě srdeční tep 200/100, ale rádi si užijí kochání krajinou, prázdnou okreskou a když zabloudí do lesa, motorka to ustojí.

Doplňky na motorce - Objednány zatím jen padáky, následovat bude asi sedlo pro lepší cestování ve dvou, možná nějaká brašna pro lékárničku a drobnosti.
Časem budu muset investovat do lepších brzd.

Vše začalo několik let zpět shlédnutím filmu Velký útěk... poté jsem začal více studovat trh s těmito oldschoolovými motocykly a zjistil, že se vlastně vyrábí i nové motocykly tohoto vzhledu.

Kolem staršího Scramblera jsem kroužil delší dobu, ale nemohl jsem se pořád nějak rozhoupat. Je to sice hloupost, ale odrazovaly mě ty ,,zalomené laufy" :)
Při příchodu nového modelu jsem žádné velké zadostiučinění necítil, ale s postupem několika měsíců jsem se do motorky doslova zamiloval. Poté nastal klasický problém se k něčemu rozhoupat, ale když jsem si ji letos na veletrhu v Brně osedlal, nešlo uhnout.

Následovala návštěva prodejce v Olomouci, čekačka na nové moto 2 měsíce se změnila shodou náhod v přijatelný týden :)

Je to má první větší motorka, zatím jsem jezdil pouze na Varaderu 125ccm, takže při prvních metrech mě nízký krouťák trochu překvapil, ale to byla otázka prvních metrů. Aktuálně je moto pořád v záběhu, brzy mě čeká první servis, nicméně jsem ji už protáhl po dálnici, okreskách i polňačkách a užívám si ujetý každý metr.

Muniko
Muniko napsal 31.01.19 v 11:57 9b.

Dokturek
Dokturek napsal 01.06.18 v 08:37 10b.

správná volba!!!

Milan1963
Milan1963 napsal 22.05.18 v 11:43 10b.

Krásný stroj, at' ti dělá jen radost.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.05.18 v 01:49 10b.