Ducati Monster 696 (2010)

Vlastník marion
Vloženo 21.5.2018
Aktualizováno 21.5.2018

Láska na první pohled,hledala jsem dlouho a nakonec to vyšlo

Ducati Monster 796: důvod neuveden

První dojmy - Někteří jásají, jiným je to líto a někdo tomu ještě dneska nevěří. Nicméně už je to tak a nedá se to vzít zpět :-D Byl čas na změnu po šesti letech na cruiseru jsem se rozhodla změnit styl a první dojmy jsou jedním slovem skvělé. Nelze srovnávat s Drag starem je to uplně něco jiného. Každopádně zatím to jsou samé plusy. Jízda do zatáček, brzdy, ovladatelnost. Jediné mínus, narozdíl od Draka na tom trochu fičí na což jsem nebyla za plexi zvyklá, hold si budu muset zvyknout páč Monstra jen tak nedám :-)

Motorku bych doporučil pro - Řekla bych že pro ženu co začíná na Naked ideální :-)

Rozhodoval design a obsah motocyklu, který je vzhledem k mé ,,motorkářské'' zkušenosti zdá se přijatelný. Žádný dělo, ale jede krásně. Brzdy samozřejmě nesrovnatelně lepší. Najeto cca 500km takže se nedá ještě moc napsat, ale já jsem i tak nadšená. Sedadlo pohodlné stejně jako u Draka možná ještě víc. Na spolujezdce si zatím netroufnu, přeci jen ty brzdy nemám tolik v ruce, ale třeba časem Uložný prostor veškerý žádný, což mi oproti cruiseru s brašnama a držákem hooodně chybí, ale batůžek pro zatím vyřešil a časem snad nějaké textilní brašničky přibudou. Do servisu půjde jen pro jisototku na kontrolu, olej atd. Na konci sezony určitě nová řetězovka, jinak šlape jako hodinky...ŤUK,ŤUK,ŤUK Na viděnou na cestách.

Čadil
Čadil napsal 27.05.18 v 11:16 10b.

alterego
alterego napsal 24.05.18 v 18:21 10b.

hodně štěstí

marion
marion napsal 23.05.18 v 07:11

Pomalu a opatrně... Já to ani jinak neumím na důchod se vrátím k drakoušoj nebo vtx, ale moc vám děkuji chlapci

Jenniks
Jenniks napsal 22.05.18 v 20:19 10b.

No, co se dá dělat...ale užij si i tuhle mášu! Jezdi pomalu a opatrně!!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.05.18 v 01:50 10b.