Yamaha XJ6 Diversion F (2010)

Vlastník Daarcilama
Vloženo 18.5.2018
Aktualizováno 18.5.2018

Neskutecne pekna motorka. Opravdu umi cloveka ocarovat. Modra barva k ni sedela perfektne.

První dojmy - Prechod na silnejsi zanechal dojem kazdopadne. Pohodli prekvapi pri vzhledu supersportu.

Motorku bych doporučil pro - Velmi univerzalni. Vhodne na denni dojizdeni, par denni cestovani i sportpvni jizdu az na koleno.

Doplňky na motorce - Vyssi plexi, ltere mi pri me vysce nevyhovovalo a dal jsem zpatky origo.

Tohoto krasavce jsem chtel od toho co jsem ji prvne videl kdyz ji zacali delat. Tech s plnou kapotazi moc nejezdi.
Po vsech strankach super. Doporucil bych ji asi kazdemu. Dokonce i zacatecnikovi.

Vyhodou je vyborny prubeh vykonu a sametovy chod veskerych mechanickych komponentu. Centralni stojan.

Nevyhodou je prehrivani pri pomalejsi jizde. Vyssi hmotnost cca 215kg. Absence ABS.

Byla to motorka, na kt3re jsem se poprve vyvalel v prikope. Z vetsi casti moji vinou. Motorka vsak obstala docela dobre az na par kosmetickych sramu.

Prodaval jsem ji kvuli malemu casu na jezdeni.
Po prechodu z male lehke motorky to byla tezka neohrabana motorka 127kg vs 215kg je opravdu obrovsky rozdil. Vykonu mela vice nez jsem potreboval a ta hmotnost mi ubirala na radosti. Toto je ale osobni pohled. Motorka byla jinak bezchybna a umela vyborne hrat na emoce. Coz asi kazda Yamaha kterou znam.