Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník kateez
Vloženo 15.5.2018
Aktualizováno 15.5.2018

Konečně se mi podařila koupit moje vysněná motorka, kterou jsem tak dlouho obdivovala.

Honda CBR 929RR Fireblade: Naskytla se možnost koupit Gsxr

První dojmy - Staré stroje mají něco do sebe. Tohle je právě jeden z nich, který se mi dlouho líbil. Po uvedení inzerátu jsem neváhala a na motorku se jela podívat. Krásný stav, dobré kilometry a doložené servisy, to byly věci, na kterých jsem si trvala.

Motorku bych doporučil pro - Lidem, co už “pod prdelí” něco měli. :)

Doplňky na motorce - Měněné páčky z origo na zlaté.

Konečně se mi dostala pod ruce! Krásný, starý, ale poctivý stroj, po kterém jsem tak dlouho toužila! Málo jich bylo k prodeji, ale nakonec se našla. A ještě ve žluté! :) přála jsem si 1000ccm, ale když jsem viděla tuto, 750ccm, neváhala jsem a jela jsem se na ni podivat. První dojem z motorky byl velmi dlouho očekávaný. Láska na první pohled. Vyzkoušela se, vše bylo v pořádku, tak se ještě ten samý večer vzala.

Na cesty tuto motorku vřele nedoporučuji. SS, který má většinu těžiště na rukách se nehodí na trasy jiné typu “kolem komína”. Nicméně nebudu vykládat, že se s ní 200km na “zátah” jet nedá.

Živý, hravý, těžký stroj, který neodpustí ani nejmenší chybu se třeba k začátečníkům opravdu nehodí.

Je známo, ze tento stroj a podobné jemu (fireblade,...) trpí na alternátory, ale tato motorka ho má čerstvě měněný, tudíž je zase na chvíli klid. Úložný prostor jiný než “na cigára a povinnou výbavu” čekat taktéž nemusíte.

Pro člověka, co nemá rád nové motorky či motorky s přehnanou elektronikou, ale zároveň si chce dopřát trochu té nostalgie je tato slečna velice vhodná. Ovladatelnost je horší, ale člověk si s tímto “parníkem” zvykne. Vřele doporučuji. Je to stroj, který nemá to srdce jen jako světla, ale hluboko v motoru zalitém benzinem.

perak89
perak89 napsal 10.12.23 v 17:51 10b.

nenapsala si že máš rezavej řetěz

Rodgerman
Rodgerman napsal 15.05.18 v 21:40 10b.

Taky mně kdysi chytla za srdce