Suzuki DR-Z400 SM (2008)

Vlastník Skypis
Vloženo 13.5.2018
Aktualizováno 10.6.2018

Malý motard, který určitě nezklame začínající jezdce, není tak výkonný ale na začátek je určitě super, nenáročný a hravý jak do města tak na polňačky.

KTM 660 SMC: Drahý servis
Yamaha XT 660 X: Těžko se řadí do kategorie motard

První dojmy - Na první podle motorka působila jako obr, oproti 50tce na které jsem začínal tato působí už jako dospělá motorka ve srovnání s tím na čem jsem jezdil, první jízda byla hotový orgazmus, zatáhl jsem za plyn a jelo to jako kráva, brzdí to jako kráva a s vykuchaným výfukem to taky dělá rámus jako kráva.. :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, pro ty kdo hledá nenáročnou motorku se kterou si chce užít dost zábavy.

Doplňky na motorce - Přední maska, led zadní světlo, mini blinkry, padáky

Tuto motorku jsem si zvolil hlavně kvůli tomu že jsem vybíral motorku do 90 tisíc a hlavně jsem byl limitován 35kW(A2). Jsem s ní spokojený, pouze jak už rok jezdím tak mi přestává stačit výkon a chtěl bych přesedlal na vyšší kubaturu. Ale tím rozhodně nechci odrazovat případné zájemce o tento stroj.

Motorka je skvělá jak do města,tak na polňačku. Nejvíce ji sedí zatáčky, hraní se spojkou, naopak na delších rovinkách se budete dost nudit, maximální rychlost co jsem zkoušel byla cca 140km/h ale to už se celá motorka klepe a rozhodně bych nedoporučoval to nějakou delší dobu držet v takových otáčkách. Jediná věc co mi nesedí krom výkonu je vzhled, jelikož mi přijde že se design zasekl v roce 90. Ale dá se to zachránit .. :D

Cestování pro tuhle motorku opravdu není jelikož úzké sedlo a malá nádrž na kterou mám nájezd cca 120km..

2.6.2018 prodáno

Mann
Mann napsal 19.05.18 v 16:06 10b.

Ve verzi SM je to bez pochyb bike rebelů Driftu ZDAR