Honda XL 1000V Varadero (2003)

Vlastník Bucusz
Vloženo 12.5.2018
Aktualizováno 12.5.2018

Krásná, velká, padnoucí, i když se o ni všelicos obludného říká, má velké srdce :)

Motorka koupena od Neo (Kuřim) - Seriózní, přívětivý přístup, o motorce řekl i to, na co bych asi nikdy nepřišel. Zde se opět potvrzuje pravidlo, že pravdou nikdy nic nezkazíš ;) Historie byla doložena serviskou, fakturami a protokoly z STK, o což mi šlo.

Honda XL 1000V Varadero: Novější model (+2007)...zkrátka nebyl za rozumnou cenu a navíc má hroznou palubovku, zadní nosič bez madel..Upřímně nevím, v čem je lepší, než starší ročník.

První dojmy - Padla do ruky výborně a málem taky na zem. Je kolosální, a o to jí mám radši.

Je to má první motorka a vzhledem k tomu, že už mám věk a rozum, rozhodl jsem se právě pro tuto velikost a objem. Nesedl jsem však na motorku poprvé, abych už dříve nebyl schopný vyhodnotit, o co mi jde. Právě dělám řidičák na Kawasaki 6N..F? a musím říci, že nic tak malého, utřepaného a ucukaného bych nechtěl sedlat. Kdyby nebyl předmětem závěrečné zkoušky slalom a jízda rychlosti chůze, radši bych jezdil na své.
Kamarád mi motorku převezl v mém automobilovém doprovodu a po deštivém úseku jen s vlhkými lokty konstatoval, že ji chce taky.

Bucusz
Bucusz napsal 20.06.18 v 14:54

Díky. V pondělí jdu na zkoušky :)

MiKas004
MiKas004 napsal 19.06.18 v 08:10 10b.

Skvělá volba
Varánek je Varánek
Přeji hodně šťastných kilometrů!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.05.18 v 01:14 10b.

Bucusz
Bucusz napsal 12.05.18 v 15:45

Dík ;) Dám ji co potřebuje :)

Neo
Neo napsal 12.05.18 v 11:17 10b.

Tož ať slouží holka jedna moje -> teda Tvoje A kolečkama enem dole!!