Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník Tom-Esh
Vloženo 10.5.2018
Aktualizováno 13.5.2018

Je to drašice :) Na svuj věk lítá moc pěkně a je dobře ovladatelná,celkem rychle sem si jí oblíbil.

První dojmy - Po telefonickým rozhovoru se známím jsem se na ní přišel podívat a protože sem lez na motorku po dlouhej době,tak jsem jí sedlal s velkým respektem. Ale po pár km ze mě ten první strach opad a jen sem se radoval z jízdy, která mě s každýma dalšíma km bavila víc a víc.

Motorku bych doporučil pro - na silnici působí stabilně a řekl bych, že je i hodná,ale je poměrně lehká, má celkem velký zrychlení a tý rychlosti je tam taky dost, tudíš bych jí nedoporučil, žádnýmu amatérovi s horkou hlavou:)

Doplňky na motorce - mnou instalované doplňky jsou: padáky Rutan (přední vidle, motor a zadní vidle), rolničky, ukazatel zařazené rychlosti gipro.

Tuhle motorku jsem si tak úplně nevybral, ale dlouho jsem žádnou neměl, tak jsem hledal cenově dostupnou, která by byla hravá.
Po prvním svezení sem jí prostě chtěl. Motorka byla dobře ovladatelná. Nejsem žádnej čahoun, ale s motorkou jsem se v zatáčkách opravdu bavil, šla kam sem jí potřeboval a dobře na brzdy, motor mi přišel od spodu drobet línej, ale asi jako každej čtyřválec.
Já osobně jsem na ní zvládnul 400km v kuse. Teda krom pauzy na čerpání benzínu:)
Při mojí vejšce se mi na ní sedělo dobře. Kupodivu dřív, než záda mě začlo bolet zápěstí od vibrací.
Motorku jsem měl 2sezony, takže žádnej velkej servis neproběh - olej, filtr před každou sezonou, akorád jsem měnil spojku.
Spolujezdec a úložnej prostor nic moc,ale to je nešvar těhlech motorek

Tom-Esh
Tom-Esh napsal 11.05.18 v 07:40

Díkes... Taky, taky

context
context napsal 10.05.18 v 19:55 10b.

máš ji krásnou přeji hodně nalítaných km bez nehod a klidnou sezonu