Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník petrnewmen
Vloženo 9.5.2018
Aktualizováno 17.9.2018

Tříválec má prostě něco do sebe😀 je to úžasný stroj který poslouchá na slovo.

Yamaha FZ8 N/S: Chtěl jsem zkusit něco jiného než čtyrválec

První dojmy - Si děláte srandu né?...po přesednutí z R4 sporta je tohle neskutečná hračka, docela pohodlná a hlavně se už od začátku cítím jako bych ji řídil roky.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo ji chce a líbí se mu. Asi ne pro někoho kdo má 185cm a víc.

Doplňky na motorce - Výfuky SC Project v karbonu, stavitelné páčky a závažíčka od M-Style, originál Triumph brašna na sedlo.

Zkusil jsem GSXR 600 K4, bohužel jsem zjistil asi jako většina co si tím prošli, že to není na naše silnice a delší cestování. Tak jsem se rozhodoval co dál...Suzuki jsem prodal a vybíral jsem co místo ní. Něco mě táhlo po všech těch R4kách co jsem měl zkusit něco jiného.
Už jsem viděl pár Triumphů a popravdě mě nikdy nic neříkali. Pak jsem se ale začetl do recenzí a článků o těchto britských mašinách a začal jsem o Streetech vážně uvažovat. Jel jsem se podívat na jednoho z roku 2012 v krásné barevné kombinaci černé se zlatými ráfky a už byl můj😀 je málo jetý, kupovaný v ČR, s laďáky od italů SC Project, kteté v karbonu k téhle mašině tak nějak patří. Nádherná motorka co má hlavu a patu do dnešního provozu, jak do města tak na okresky...nějaká delší cesta se na tom dá bez sebemenších problému(zvlášť když má jezdec 170cm jako já) i když na to tento bike není stavěn. Já jsem spokojen🖒

17.9. 2018
Tak na Streetovi mám už najeto okolo 5000 km, mohu jen potvrdit, že výběr tohoto stroje bylo dobré rozhodnutí. Triumphek mě stále baví a po přezutí ze starších sportovně cestovních pneu na nové lepivky se z motorky stal ještě lepší a zábavnější stroj. Jediná závada, která mě zatím potkala, byl uklepaný držák plastového klínu pod motorem.

dekel
dekel napsal 10.05.18 v 06:46 10b.

Super výber