Honda CBR 1000RR Fireblade (2017)

Vlastník Riksa
Vloženo 7.5.2018
Aktualizováno 7.5.2018

Tak, po deseti letech konečně změna a přechod o stupínek výš Když jsem jí viděl na živo prostě jsem si nemohl pomoct a musel jsem jí mít...

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Perfektní přístup, příjemný prodejce... Musím ocenit, že na mě počkal i po zavírací době.

První dojmy - Jako první mi hodně překvapila její lehkost...dokonce si myslím, že je ještě lehčí než RR co jsem měl předtím. Minimálně při manipulaci na místě. No vlastně i při jízdě...při vodění motorky ze zatáčky do zatáčky jsem si připadal jako na šestce. Až tedy na ten zátah motoru, fakt mazec :-)

...JKLHbjhgb lBJLKJG RLwjb greg l LJHGRik heIH ihrgiphWIGPH hpriguhPIWHGRIPUh RGUHpiwhgp ph piurPIWH uhwpihPWIH uhwpuiherpIW Phef pi h uihwrirhgf PWHUF PHIEwuhrpiWHUERUHI PweiurhpieWHRP PEWihre pP wepiuhpiruh piuhrwp PIuhewpiu rpWHEČR Pwhrpwiuerhuw p PUHER PIeuwhr ppgrH RGPEIUHRG PUAEHPI PAEIU PUIARHGPAIEURH PIA REUGHPIUEARHGREIP RPEHT PIREAHTGPAI REAUHGTPIEAURHTG PRAEUTGHAEPIRHTG PUIREAHGPIAE PAIUERHPIU HPAIER PAIUREHGRPAEIUGH PAIEHR GPAIEURHG APR HGPAERUHP AEPREAHPI UAHPRIH AEPIRHG PAIERHGPIUAEH GPIUAPUGH PAHRPIAEUR PUHAEPGRIUAERHUG PA

Nordland87
Nordland87 napsal 09.05.18 v 20:48

Nordland87
Nordland87 napsal 09.05.18 v 20:47 10b.

prusles
prusles napsal 08.05.18 v 20:55 10b.

paráda ...

Trinnlee
Trinnlee napsal 07.05.18 v 22:31 1b.

Motorka pěkná..recenze hrozna