renocar_unor

Kawasaki Versys 650 (2010)

Vlastník jandam
Vloženo 7.5.2018
Aktualizováno 8.4.2019

Čmeliak jak sa patrí, ani veľká ani malá, obratná a hravá, okolo komína aj na dlhšie trate

Suzuki DL 650 V-Strom: Zdala sa mi moc veľká do mesta
Aprilia SL 750 Shiver GT: Veľká spotreba a čosi ako variátor
Honda NC 700X: LEBO BY STE SA MI smiali ?
Honda Integra: To isté ako NCčko

První dojmy - Samozrejme po prechode z 300ky skútra ma ohúrila rýchlosť ?, nevedel som prečo 2 valcu hovoria vibrátor.. No už to viem ? v spätných zrkadlách je vidieť holý ananás od 3 do 5/6 tisic otáčkach je vibrácie cítiť ale nie je to niečo extrémne že by to brnelo až v gulch. A najhlavnejšie.. Má aj ABS

Motorku bych doporučil pro - Pre vyrovnaných a uvedomelých jazdcov čo si nemusia honiť ego, pre tých čo si radi užívajú športovo turistickú jazdu, pre tých čo ktorí si užívajú jazdu a nie rýchlosť

Doplňky na motorce - Vyhrievané gripy, mra variotouring, padáky, rozšírenie stojanu, givi nosič, givi maxia 3, chrániče rúk, gipro, predĺženie predného blatníka

Kúpil som ju na denné dochádzanie do roboty a tiež preto lebo chcem ísť niekam ďalej na výlet resp dovolenku za hranice. Vadí mi ze v zrkadlách nič nevidno kvôli vibráciam ktoré nie sú síce veľké ale je ich badať. Komfort vzpriameného posedu netreba komentovať.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 11.05.18 v 22:59 10b.

Dobrá voľba

vopák
vopák napsal 07.05.18 v 19:53 10b.

Dobrá volba..