Honda XL 1000V Varadero (2006)

Vlastník nscorpio
Vloženo 6.5.2018
Aktualizováno 6.5.2018

Osvědčený stroj na pohodlné cestování ve dvou po silnicích a ve velmi lehkém terénu.

První dojmy - Vrátil jsem se k motorce, kterou jsem už kdysi měl a na čas ji opustil. Abych po několika letech a vyzkoušení jiných motorek opět osedlal Varana. Vím, do čeho jsem šel a očekávání se naplnila.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo si troufne ustát Varanovu váhu a chce v pohodě cestovat i se spolujezdcem a bagáží.

Doplňky na motorce - Výfuk LeoVince, zavazadlový systém Honda, padáky, upravené sedlo od Mika Marotzkeho, chrániče rukou, dvě zásuvky na 12 V, vyhřívané rukojeti, vyšší plexi s deflektorem

Pro Varadero jsem se rozhodl po předchozích pozitivních zkušenostech a rozhodnutí vrátit se k cestovnímu enduru. Tak nějak to logicky vyplynulo. Prostě stará láska nerezaví...
Ovládat Varana, to chce trošku zkušeností a fyzičky. Přece jen je to kus železa a svou váhu má. Ale při jízdě pohoda. Pohodlí pro jezdce i spolujezdce. Za zmínku určitě stojí výborný duální brzdový systém doplněný ABS.
Motorka se cítí nejlépe na silnici, není to žádný teréňák! Ještě tak nějaká šotolinka. Vzhledem k obří nádrži má velký dojezd a tudíž ideální cesťák.

holtík
holtík napsal 21.05.18 v 16:22 10b.

Je to krasavice. Honda je prostě Honda. Jasných deset za značku a vkus.

Simitom
Simitom napsal 13.05.18 v 12:34 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.05.18 v 22:44 10b.

biosák
biosák napsal 07.05.18 v 16:50