Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1990)

Vlastník Pája13
Vloženo 5.5.2018
Aktualizováno 24.9.2020

Moje již druhá Supertenerka. Při vzpomínce na jízdu na ni jsem i pozapomínal na její šííílenou hmotnost . Obzvláště po natankování.

Honda XRV 750 Africa Twin: Přemrštěná cena

První dojmy - Jede opět nádherně. Pohodlná pozice,nefouká na mne. Moc prima poježdění. Hned na první vyjížďce mi došel benzín,po přepnutí na rezervu v pohodě dojedu na benzinku. A pak jsem natankoval plnou. Ajajajaj.Jak se změní manipulace s motorkou je neskutečné.

Doplňky na motorce - Padáky,2*al kufr,jednou plastový kufr.Bástry,navigace,prostě předurčená na cestování.

Zvažoval jsem co si pořídit. Kapota mne láká,ale už jen na okruh. Kroska mne láká,ale asi by nebylo moc času na ni. Děti pomalu odrůstají-už nejsou batolata,tak mne začíná lákat cestování. Zvažoval jsem naháče,banditek byl super. Ale vzpomínka na zalomená bolavá kolena a častější přestávky hm,hm. No a pak mi svitla vzpomínka na Supertenere. Pohodlné svezení,pohodlná pozice,pouze obavy z hmotnosti. Ale jsem už přecejen vyzrálejší,tak věřím,že si s tím poradím.Prodávající byl ještě skoro o pul hlavy menší než já a taky ji zvládal.

Mann
Mann napsal 18.01.22 v 07:28 10b.

Hodnotím už s novým kabátkem Pro mě je to jako nebe a dudy

Radus88
Radus88 napsal 12.05.18 v 16:55 9b.

Dobra volba snad se nekd potkame na srazu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.05.18 v 22:46 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 06.05.18 v 11:18 10b.

...