Kawasaki Z900 (2018)

Vlastník A-l-b-y
Vloženo 3.5.2018
Aktualizováno 28.4.2020

Vynikající motorka pro začátečníka, ale i pro zkušeného jezdce. Poslouchá na slovo.

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice

Yamaha MT-09: důvod neuveden

První dojmy - kawasaki Z900 poslouchá svého jezdce na slovo. Jedná se o hravou a vysoce návykovou motorku, která padá do kategorie supernaked bike. Jediné co to chce je po koupi naštelovat si ovládací prvky na svou vlastní osobu. Jinak zatím nemám žádného nedostatku čí něčeho co se mi nevyhovuje. Hned od začátku padla do ruky. Kdo si ji pořídí určitě neprohloupí.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníka ale i pokročilého jezdce

Doplňky na motorce - Padáky od RD moto, chránič chladiče orig. Kawasaki, blinkry IDEA B-lux, nastavitelné páčky a sklopný držák na RZ vše od firmy Baracuda

Průměrná spotřeba - 6.18596 l/100km

Jedná se o moji druhou motorku. Předtím jsem měl YAMAHA FZ6N ročník 2004. Po první projížďce jsem měl a stále mám vynikající pocit. Motorku jsem si vybral již na motosalonu v Brně 2018. Od této doby jsem se do ni zbláznil (zamiloval).

Motorka jde nádherně za plynem, řidiče poslouchá na slovo. Stačí maličký pohyb do strany a motorka ihned zatáčí. Baťůžek musí mít malou prdelku, protože sedadlo pro spolujezdce je úzké a tvrdé. Spolujezdec sedí výš než řidič. Řidič sedí v ně motorky, a proto cítí řidič lépe jak se motorka chová či co se ji nelíbí. Úložný prostor je maličký. Po 239 km spotřeba je 5,43 l/100km. Servis mne teprve čeká po ujetí 1000 km. Zatím bez poruch.

Z900 se určitě velmi dobře cítí na silnici i ve městě. Na okruhu jsem ji ještě nevyzkoušel.

Cestovat lze, ale jen řidič. Spolujezdec by při cestování trpěl.

Samíc
Samíc napsal 22.07.18 v 06:50 10b.

Moc pěkná

JINVOKY
JINVOKY napsal 13.05.18 v 21:14 10b.

Ahoj moc pěkná mašina přeji hodně kilometrů kolama dolů

vopák
vopák napsal 04.05.18 v 12:07 10b.

Pěkná kawa..užívej..