Honda CMX500 Rebel (2018)

Vlastník PetNed
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 9.9.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

TYDLYTOUR
TYDLYTOUR napsal 18.01.20 v 00:45 9b.

Skvělý článek. Téměř se vším souhlasím. Rovněž jsem sedl po 40-ti letech z "fichtla" na větší motorku. Mám Rebela CMX 500 zhruba 14 dní. Měřím pouhých 164 cm, takže mašina dělaná přímo pro mě. Skvěle dosáhnu oběma nohama na zem. Má nízké těžiště, takže manipulace při parkování a podobně je super. Zkusil jsem jí trochu "protáhnout" a nad 100 km/h to chce štít. Jinak Vám to rve ruce z řídítek. Při 150 jsem už radši ubral. Asi by šla i trochu víc. Ale to byla jen zkouška. Jezdím tak kolem 80 a to je v pohodě. Rok jsem jezdil na Hondě Rebelu 500 z roku 1987. Krásná, pohodová motorka s úžasným podřazováním. Není tak tvrdé jako u CMX. Je to nejspíš tím, že má už snížený tlaky ve válcích než nový Rebel. Ovšem nejsem znalec, tak jen usuzuji. Jen trochu se pozastavuji nad vyjádřením kolegy, že řadí s meziplynem. Nejspíš míní řazení s "meziplynem" při vymáčknuté spojce, jelikož neutrál je pouze mezi jedničkou a dvojkou. Ale každý jistě ví jak to bylo myšleno. Takže když to shrnuji, Rebel CMX 500 je vynikající stroj a úplně skvělý je pro prcky jako jsem já a pro ženy. Tak ahoj a kolečkama dolů.Vláďa

dusan42
dusan42 napsal 16.10.18 v 14:07

ViliamD
ViliamD napsal 16.09.18 v 15:15 10b.

Hezký článek. Já si ho pořídil přesně stejně. Po 30-ti letech . Zatím mám 2500 km. Nejdelší cesty tak 100 km. V podstatě se vším souhlasím, jenom jsem si netroufl na ty dlouhý cesty. Na motorce mám pocit jistoty, pohodlí, lehce ji ovládám, nakláním, už se umím vyhýbat dírám i prudce brzdit. Vyhledávám serpentiny a vysloveně mi dělá radost kličkovat v Praze mezi auty. Byla to skvělá volba.

vojtěchvojtěch
vojtěchvojtěch napsal 07.09.18 v 16:41 10b.

přesně tohle mne čeká, super článek

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.08.18 v 11:39 10b.

Arno
Arno napsal 06.05.18 v 14:43 10b.

Gratuluji ke koupi Rebela! Jo, dobrá volba, tak jen přeji, ať spolu zažijete spousta šťastných kilometrů a jen kolama dolů!!! Snad se někdy někde potkáme, vidím, že jsme prakticky sousedé Jinak pochvala za výbavu , máš recht, toho úložného prostoru je zde opravdu nic!

dusan42
dusan42 napsal 04.05.18 v 13:25 10b.

Krásný článek, blahopřeji k Rebelovi, mám ho od 10.4. a nejraději bych jezdil stále, bohužel to nejde. Na Hel bych se také rád projel. Ať se daří a kolama dolů.

Gurun
Gurun napsal 04.05.18 v 08:14

Moc hezky napsaná recenze.

Pupi04
Pupi04 napsal 02.05.18 v 22:27 10b.

Blahopřeji k volbě a k Hondě 💯. Spousta pohodových kilometrů a hlavně vždy kolama dolu

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 02.05.18 v 20:14 10b.

Paráda ,přeji pohodu v sedle.