Suzuki DR-Z400S (2001)

Vlastník Crazday
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 15.4.2020

Niva sedačka, blastry a sundane fólie z kol

Vloženo: 13.11.2018, Uskutečněno: 13.11.2018, Zhlédnuto: 3x, Firma: Extrem-motosedla

Nakonec jsem neodolal a nechal jsem přešít sedačku na zakázku. Stejně jako minule jsem zvolil firmu extrem-motosedla Staňkov. Tak jako vždy, byla odvedená naprosto precizní práce. Sám jsem nevěděl jak sedačku udělat tak jsem nechal vše na něm a pouze dodal plast od nádrže a fotku celé motorky aby měl představu. Když jsem sedlo viděl tak je to přesně ta třešnička na dortu co motorce chyběla. Myslím že právě polepy a sedačka dělají motorku jedinečnou. Nakonec jsem koupil ještě černé blastry místo modrých a konečně dal dolů folii z kol pod kterou byla kola černá. Ale teď mi tam něco chybí tak možná nechám trošku kola předělat ke vzhledu motorky. Bohužel už byla tma když jsem motorku fotil ale možná prodám časem fotky za denního světla

• Plasty a polepy

Přišel čas začít dávat motorku k obrazu svému. Jelikož se mu maska od KTM exc vždy dost líbila tak to byla jasná volba i sem na DRZ. I když nejsem moc zastánce dávání jiných dílů z jiné značky na jine motorky než mají bý

Vloženo: 20.09.2018
    Uskutečněno: 20.09.2018