Suzuki DR-Z400S (2001)

Vlastník Crazday
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 15.4.2020

Nakonec když to KTM vzdalo jsem dostal možnost koupit motorku kterou v naší skupině máme již 4 roky.

První dojmy - Motorka je krásně ovladatelná a pro moji výšku naprosto vyhovující. Tyto motorky jsou známé jejich vydrží motoru a celkovou bezúdržbou.

Doplňky na motorce - Přední maska EXC +halogen žárovka
Nový výplet kol
Lakované středy kol
Lakované brzdiče
Kryt motoru

Dostal jsem možnost odkoupit motorku od kamaráda který ji měl čtyři roky. Za dobu co jí měl motorka prošla velkou změnou co se týče vzhledu a dokonce i go motoru. Motorka má dost specifický vzhled díky bílé perleťové folii s kombinací modré. Originálně je to enduro ale teď je postaveno na sm kolách které jsou též zapsaný v TP. Motorka má vůči KTM znatelně menší výkon ale dost to vynahradí svým skoro nezničitelný motorem tedy pokud dostává aspoň pravidelnou údržbu což tuta motorka za dobu co jí vlastnil kamarád vždy jen to nejlepší. Go motoru se dělalo preventivně a od té doby toho motorka moc nrnajezdila protože nebylo moc času. Motorku už mám týden a zatím na ni jezdím každý den a musí se nechat že mi docela sedne. Tak doufám že už začnu více jezdit než opravovat ?. Tutu sezónu nechám motorku co se týče vzhledu tak jak je ale po zimě se do vzkledu pustí takze ji čekají velké změny.
20.9.2018
Na motorce už mám něco naježdeno a zatím jsem s motorkou spokojený ale bohužel jsem začal jezdit větší dálky a zjistil jsem že je na ně motorku nevhodná takže na delší cesty moc není ale zase když se najdou nějaké ostré zatáčky tak tam je motorka jako doma. Chci začít na motorce více cestovat tak ji možná s těžkým srdcem budu muset prodat abych mohl koupit něco více cestovního protože 3 motorky už je moc ? ale zatím uvidíme jetsli j i prodám nebo dokončím a nechám, každopádně mám o čem přemýšlet ?