Kawasaki Z900RS (2018)

Vlastník MaxNC
Vloženo 26.4.2018
Aktualizováno 18.5.2018

Klasický vzhled/nová technologie. Je radost na ní koukat/je radost na ní jezdit.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

Honda CB 1100 RS: důvod neuveden

První dojmy - Jsem spíše sváteční motorkář, takže žádný odborný rozklad ode mě nečekejte. Před RS jsem jezdil Hondu NC a je jasné, že Kawa je někde jinde a to hlavně výkonnostně, ale také zpracováním, pevností, pohodlím atd. Co Vás dostane na první dobrou je zvuk. Tam si kluci dali záležet.

Motorku bych doporučil pro - chlapi ve středním věku :)

RS mě dostalo designem. Je to krásná replika a mě prostě budíky baví. Pokud je Vám kolem 40, připadáte si na silničku starý a na chopper ještě mladý, může být RS dobrá volba. Nejsem Sršeň a tak nečekejte odborný rozbor. snad jen, že nejlíp se kawa cítí v nižších a středních otáčkách. Výkon jde hned od spodu. Je pohodlná i na delší cesty, nijak se nekroutí a cítíte se na ní sebejistě. Jediný negativní poznatek jsem zaznamenal bolest pravého ramene po cca 100 km, ale to není její problém :)

JA-NE
JA-NE napsal 17.05.22 v 15:12 10b.

najkrajsi retro japonec. Krasna farebna kombinacia

acE21
acE21 napsal 29.04.21 v 21:14 10b.

chipmank
chipmank napsal 15.09.19 v 22:08 10b.

Radost na ni koukat, radost na ní jezdit? Teď nevím, jestli to bylo myšleno na tu motorku, nebo na tu slečnu Každopádně obě bych hodnotil za 10 bodů Mám předchůdce - Zephyr 750. Třeba ho jednou vyměním za Z900RS. Je fakt moc pěkná !!!

cebeer
cebeer napsal 11.01.19 v 11:21 10b.

Fakt nádhera , která mě moc zajímá. Ještě jsem Kawu neměl a pokud nějaká bude, tak jedině tato. Jen se musím zklidnit a zbavit závislosti na supersportu.

Martin1042
Martin1042 napsal 31.10.18 v 16:43 10b.

Nádhera Moc krásná motka