KTM 1290 Super Adventure (2018)

Vlastník izzy03
Vloženo 26.4.2018
Aktualizováno 26.4.2018

Je to kráľovská trieda.Ten motor je reaktor.

Motorka koupena od motoshop žubor

Kawasaki Z 1000 SX: Pekná moto ale generačne starší model

První dojmy - Zatial 300 km nabehané takže skoro niečo riešiť. Krásny TFT panel s množstvom info , super podvozok na naše rozbité cesty. Po rozbehnutí sa stratí všetka hmotnosť.

Motorku bych doporučil pro - Je to univerzál ,dá sa na tom behať na okruhu aj na polnej ceste . Moto je vhodná pre ľudí nad 180 cm,kedže ja som 1cm pod spodnou hranicou je to len tak tak ale dá sa to. :-) Aspoň na ceste do terénu sa zatiaľ neodvážim.

Doplňky na motorce - Je tam skoro všetko v základe. dokupoval som padací rám, držiak navigácie, vyhrievané rukoväte, a sadu troch kufrov

Doteraz som jazdil na SUZUKI GSR 600. Tá mi veľa dala a aj odpustila.
Po pár rokoch som sa chcel posunúť trocha ďalej tak som zvažoval čo bude nasledovať.Špekuloval som aj 1190 niečo zo skladových zásob, ale už bolo všetko
rozpredané. Tak som "trocha" prišetril a bolo rozhodnuté. Toto bude moto minimálne na 10 rokov.

dandytdm
dandytdm napsal 19.07.18 v 19:14 9b.

Ahoj. Proč nepoužíváš My Ride navigaci která je v na displeji? Jinak máš nádhernou motorku...

JINVOKY
JINVOKY napsal 13.05.18 v 21:24 10b.

Ahoj moc pěkná mašina přeji hodně kilometrů kolama dolů

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 03.05.18 v 22:50 10b.

Dobrá voľba jasných 10
je v mojom výbere uvidíme ako to nakonec dopadne

Bonsai650
Bonsai650 napsal 03.05.18 v 10:48 10b.

Parádna mašina...cez vikend som takuto stretol naživo v RK a je to raketa už na pohľad...super a veľa šťastnych návratov!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 26.04.18 v 21:05 10b.