renocar_unor

BMW G 310 GS (2018)

Vlastník Dady
Vloženo 25.4.2018
Aktualizováno 30.7.2018

Je to prostě malá hezká hračka. A je to Indka, tedy tentokrát ne číňánek jako ta má druhá, tedy TR ka,,,

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov)

První dojmy - Lehká, obratná. Motor jde lehce do otáček( 9tis) ale už i okolo těch 5ti tisíci otáček je už použitelný. Těch 34 koní docela na to lítání okolo komína stačí. Bohatě vybavený info systém na tachometru včetně teploty motoru, dojezdu na nádrž atd. atd.

Prý motorka pro holky a mladý, doplnil bych že taky pro dědky. Je totiž relativně lehká, motorky ke 200 kg a výše už prostě nezvládám, při manipulaci na místě už mám strach že mi spadnou ze stojánku.. Ostatní ještě uvidíme, zatím prvních 500 km spokojenost. Dá se vodit dobře i na vodě, již vyzkoušeno.

Trochu jsme se rozjezdili, je s ní zábava, když se točí tak je živá na důchodce až moc, haha. Spotřeba při klidné jízdě okolo 3 litrů, když ji trochu honím, přes 4ři nejde. Negativa se taky objevují abych stále nechválil. Klepe se světlomet ( je na gumách), nepříjemné asi pro okolí, kámoš co se mnou vyrazil na vejlet měl dojem že na něj stále blikám. Jo ještě k brzdám. Zadní brzda tedy skutečně nic moc. Jinak celkově zatím žádné problémy s kvalitou, žádné poruchy, povolené šrouby atd,.No je to sice BMW, ale z Indie, tech keců na číňany tady běhalo taky dost i když mě TRka 200 co mám už skoro 10 let dodnes drží bez problémů též.

Matess727x
Matess727x napsal 21.04.19 v 23:40 10b.

Copak jsi si to pořídil za hračku? Super.

callowsick
callowsick napsal 29.06.18 v 09:53 10b.

pěkný endurko ať dobře slouží

Jofré
Jofré napsal 27.04.18 v 15:10 10b.

Přesně jak píšeš, kvůli nízké váze, pro můj účel postačujícímu výkonu a univerzálnosti to bude moje příští a po cca 30 předchozích snad poslední. Projel jsem si ji u dealera, vše OK, jen se mi nelíbil zvýšený hluk od 5tis. otáček, jakoby se otevřel laďák, bylo to celkem nepříjemně hlučné, bohužel při těchto otáčkách je zrovna cestovní rychlost cca 90km/h. Zkusil jsem jiný kus s více km (předchozí jen 300km) a už to bylo o poznání lepší.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 26.04.18 v 06:57 10b.

Som zvedavý na recenziu po nabehaní viacero km...vypada dobre...