Yamaha XJ 900 (1988)

Vlastník hrupe
Vloženo 25.4.2018
Aktualizováno 8.11.2018

Tak jsem si splnil sen o pohodovém ale silném cesťáku s parádním zvukem.

První dojmy - Třicet let stará motorka s jednoduchou technikou, krásným zvukem a parádním zátahem. Na svůj obsah štíhlá tak že ze sedla téměř nevidím motor, což je trochu škoda, neboť to je na ni parádní dominanta. Nádrž a kapoty mají po 63 000 km už nějaký ten šrám, ale chromy a kola vypadají dobře. Chytá na první cvrnk a ševelí pravidelně. Za jízdy pohodlná vzpřímená poloha, trochu chybí šestka, pětka táhne od 60 do 200 Km/h, dost síly už nad 2500 t. Vpředu měkčí vidle, předek brzdí dobře, do zatáček se sklápí ochotně. Trochu mi asi bude chybět nosič, zatím nevím kam s přilbou a hlavně jak a kde urvat víc času na delší cesty.

-Ajk--
-Ajk-- napsal 09.07.20 v 19:01 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 25.04.18 v 19:42 10b.

...

chevyr
chevyr napsal 25.04.18 v 12:35 10b.

zeke11
zeke11 napsal 25.04.18 v 10:50 10b.

Moc pěkná...