Honda Forza 125 (2017)

Vlastník niberja
Vloženo 24.4.2018
Aktualizováno 5.7.2018

Super stroj,na jezdeni po meste ,ale i na delsi trasy.

Motorka koupena od soukroma osoba

Yamaha X-max 125: důvod neuveden

První dojmy - Moto delane pro me. Hned mi sedla do ruky. Clovek je kryty i za deste.Je vhodna i na delsi trasy, ne jen do mesta. Proste je to Honda.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro vsechny.Teda, az na "motorkare" kteri neuznavaj skutry.Trosku nechapu proc?

Doplňky na motorce - Objednane kridelka na bok stroje s napisem honda v reflexni barve.Az budou pridam foto.Jinak uz je maji i jini uzivate tohoto stroje a vypada to super.

Vybrano podle recenzi na motorkari.cz
Spotreba sedi s tim co udava vyrobce.S jizdou na dalnici jsem se dostal na 2,4 l/100km.Servis zatim zadny, prvni garancku delal prvni majitel.Kdyz jsem kupoval mela najeto 1 300km.
Ulozny prostor pod sedlem velky a kdyz nestaci, da se vyuzit top case.Neni to motorka, ale kdo nikam nespecha,nepotrebuje machrovat, je rad schovany a ma rad automat tak je to idelni stroj.Urcite nebudete brzdou provozu ani ve meste a ani mimo mesto.Vyplati se do ni investovat pokud to clovek mysli s jezdenim vazne.
PO 4 000 KM
Honda ma nalitano 5 000 km se mnou 4 000 km.Za chvili me ceka druha garancka.Necham si u garancky namontovat dalsi zasuvku USB na riditka.Vse je O.K. nikde me jeste nenechala.Co mi na ni nesedi?Sedlo mohlo byt pohodlnejsi.Nebo mam rozmazlene pozadi.😁 Plexi kapku vys,100 kilaku po dalnici a hlava na srot.Podotykam, ze helmu mam kvalitni. V budoucnu doplnim o plexi plugi. Pak by to melo byt v pohode.Jinak spokojenost.Jezdime na vylety i pres 300 kilaku za den.Spotreba 2.4 l/100km .Nijak ji nesetrim.Ale umi i za 2.1l/100km.

BAMBINATOR
BAMBINATOR napsal 01.05.18 v 04:34 10b.

Micuda2
Micuda2 napsal 26.04.18 v 08:02 10b.

správná volba

tieger
tieger napsal 24.04.18 v 17:24 10b.

Pěkný skútr.Hlavně bez nehod.

TondaBenda
TondaBenda napsal 24.04.18 v 15:10 10b.

Pekná Honda. Veľa radosti a šťastných kilometrov...