renocar_unor

Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník ivanatko
Vloženo 23.4.2018
Aktualizováno 2.10.2018

Koupena v prosinci 2015 (skoro vánoční dáreček, že :)) Dobře ovladatelná, živá, sportovnější posezení, vhodná i pro menší a drobnější postavy :)

BMW F 800 S: odradily mě údajné výrobní vady a nákladnější servis, hůře sehnatelné náhradní levnější díly

První dojmy - krásně projíždí zatáčky, předjíždění není problém, pěkně táhne za plynem, přišla mi trošku divoká :), dá se s ní rozumně manipulovat, i když jsem menší a drobnější a dostanu spíše na špičky, super zvuk laďáku, akorát po delší jízdě jsem cítila záda a zápěstí (sportovnější posed než jsem byla zvyklá z minulých motorek je mírně znát)

Motorku bych doporučil pro - doporučila bych klidně dívkám nebo klukům malého vzrůstu, co mají rádi zatáčky a vyblbnutí se, ale tisícovka je na ně ještě moc nebo zbytečně moc, motorka na především běžné jezdění po okrskách naprosto výkonově stačí a užije si s ní člověk plno zábavy

Doplňky na motorce - homologovaný laděný výfuk Mivv, miniblinkry, padáky

Chtěla jsem zase změnu, vrátit se k dvouválu a zkusit sportovnější posed,
Jede skvěle, zatáčky si užívá, je krásně ovladatelná, motorka reaguje na plyn hned a umí se pěkně rozdivočit, díky polokapotáži není problém jet i rychleji, ale delší vzdálenosti pro mě nejsou úplně pohodlné, možná je to o zvyku, více váhy na zápěstí a já měla doteď více cestovní posed