renocar_unor

Moto Guzzi Sport 1200 (2009)

Vlastník mis_001
Vloženo 23.4.2018
Aktualizováno 2.5.2018

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Repase vidlic

Tak nastala doba na repasi vidlic na Sportce. Trochu kroužkují, investice to není nijak závratná, tak hurá do toho. Vidlice mi udělá kamarád Kuba, má s tím zkušenosti a také dílnu, kde motorku vyvěsí. Motorku jsem mu o

Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Leštění svodů

Na startu letošní sezóny jsem Sportku pěkně umyl a nablýskal, aby byla holka na první vyjížďku pěkně čistá. No a koukám, že by to chtělo přeleštit svody. Koroze sice žádná, ale zažloutnutí a zmodraní a celkově taková běž

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.04.2018
    Uskutečněno: 21.04.2018
  • Guzzi nestartuje

Krásné počasí, květnový víkend, tak to by chtělo udělat si výlet. Sportka naleštěná, má květovaná žena připravená k první vyjížďce na téhle italské krásce. Doposud nám počasí ani pracovní vytížení nedovolilo, tak teď to

Vloženo: 26.04.2018
    Uskutečněno: 13.05.2017
  • CNC páčky

Tak jsem si parádně naběhl. Objednal jsem si CNC páčky. China - e-bay. Páčky dorazily. Krásné, precizně vyrobené. Vyměnil jsem brzdovou, sedí perfektně, chodí v pohodě, na motorce hezky vypadá. Super za pár minut není co

Vloženo: 25.04.2018
    Uskutečněno: 12.05.2017
  • Gripy

Originál gripy už byly trochu zašlé a design nic moc. Tak jsem se rozhodl udělat si radost za pár korun. Gripy jsem si objednal přes e-bay v Číně. Stálo to asi 150Kč, doma byly za cca 3 týdny. Zpracování pěkné, kvalita g

Uskutečněno: 29.04.2017
  • Proužky na ráfky

Proužky na ráfky se mi vždycky líbily. Navíc je to poměrně významný bezpečnostní prvek. Objednal jsem na www.prouzky-na-rafky.cz . Proužky dorazily velmi rychle. Objednal jsem samozřejmě bílé. Jaké však bylo mé překva

Uskutečněno: 25.04.2017
  • Zadní blatníček

Zadní blatníček jsem si objednal hned při koupi u Petra W. Neměl ho sice momentálně skladem (byť ho běžně mívá) ale poslal mi ho vzápětí. Považuju to za velmi pěkný a hlavně maximálně praktický doplněk. Blatníček byl ro

Uskutečněno: 19.04.2017
  • Servisní kódy Moto Guzzi

Za uplynulý rok jsem nasbíral pár zkušeností s Guzzi. Vzhledem k tomu, že mi dost lidí pomohlo, cítím tak nějak závazek, posunout tyhle zkušenosti zase kousek dál. Pokusím se je tedy v dalších příspěvcích do deníku zpros

Uskutečněno: 18.04.2017