Yamaha MT-01 (2005)

Vlastník Springi
Vloženo 22.4.2018
Aktualizováno 1.8.2018

Charismatická motorka která si jde vlastní cestou.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Buell XB12S Lightning: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy v obchode byly neskutečný, je to velký, těžký, neohrabaný ale na druhou stranu má svoje kouzlo, ten motor je neskutečnej. Celá motorka se třepe tak že mám pocit že musí něco upadnout.

Motorku bych doporučil pro - Klidně i začátečníkovy ale ta váha je fakt hodně znát, a je dobrý jezdit hlavou, ten krouťák to fakt má. Pro pohodáře co nepotřebuje tahat koleno a dokáže odpustit některý její neduhy.

Doplňky na motorce - Karbonové nasávače od firmy Motoforza (upřímně nic moc...kvalita super ale za tu cenu bych čekal že bude výrobek perfektně lícovat s rámem - vyřešil jsem zakrytím okraju gumovým těsněním), padáky RD moto, páčky Mstyle co mi zbyly po HM.

Motorka je to rozhodně zajímavá. Hlavně svým projevem. Oproti Hypermotardovi je to rozhodně takovej neohrabanej stroj, nechce se tomu tak do zatáček, brzdy nic moc. Ale to všechno jde stranou když otočím klíčkem, to je prostě zážitek pokaždý když nastartuju. Má svoji osobnost, to jak jede, jak neskutečně to celý vibruje a ten zvuk...ach. Radost z jízdy a to doslova. Není to žádnej závodník ale ta síla je rozhodně znát. Za mě je to super motorka na pohodovou jízdu, ani nesvádí k rychlé jízdě jako HM. Prostě si jede po svým.

context
context napsal 30.06.18 v 22:02 10b.

Krásná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a hodně zážitku v sedle

JA-NE
JA-NE napsal 19.06.18 v 15:56 10b.

Tak toto kladivo by som si rad skusil