Yamaha FZX 750 (1992)

Vlastník Trávniiik
Vloženo 20.4.2018
Aktualizováno 20.4.2018

Dlouholetý sen,nesehnatelná mašina.Na starý kolena velká radost.

Yamaha XV 535 Virago: Virago má každej

První dojmy - Jízda skvělá,jede jak nová,žádný velký otáčky nejsou potřeba,dá se na ní i kochat,a když chci,pozávodím kdekoho,ale na to už nemá roky,mě vyhovuje,že je sedlo nízko,a dostanu na zem,nahrazuje mi choppera ve všech směrech.:)

Motorku bych doporučil pro - Pro malý lidi.Pro všechny,i velký

Doplňky na motorce - Fzx nic nepotřebuje!
Jen na mý malý ruce jsem dal jiný páčky.

Dlouho jsem byl bez motorky,a jelikož jsem už dědek,hledal jsem na starý koulena co by se mi hodilo k postavě,jsem dost malej,a lehkej.:),a tak jsem si myslel na Virago 535,s ohledem na výšku sedla.No a tajně jsem si myslel na FZX 750,která má sedlo 72 cm nad zemí,a navíc vypadá skvěle,dostatečnej výkon,kolem 100 koníků,spotřeba v pohodě,a dá se na ní i upalovat dooost rychle.
Virago má skoro každej,a takovouhle motorku moc nepotkáte,zkrátka takovej ,,malej,, Max..:)
Problém byl,že se špatně shání,až se mi podařilo ji 21 12. 2017 koupit od pána od Domažlic,čímž mu za toto velice děkuji!!!...Inzeroval ji snad rok,což nechápu,že ji nikdo nekoupil,za ten směšný peníz,protože má potenciál i jako veterán...:)
Byla jen trošku ošoupaná,sem tam šrám,trošku nemocný výfuky,no prostě takovej ,,dědek Fazer,, jako já..:)
Takže začala 4 měsíční práce,rozborka,lakování,chromování,mazání,nové pneu,leštění svodů,výměna oleje,a opět leštění,lakování,až do současná podoby,pokračování bude příští zimu,jak jinak.

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 29.11.20 v 04:49

To je krása
Výborný stroj.
Kolík by dnes taková motorka stala jako nová?
Přeji hodně spokojených kilometrů

ras62
ras62 napsal 21.04.18 v 06:41 10b.

moc povedenej Maxík, gratuluju

Čadil
Čadil napsal 20.04.18 v 20:56 10b.

sakra,ta je dobrá