Kymco DJ 125 S (2017)

Vlastník pepek1980
Vloženo 19.4.2018
Aktualizováno 19.4.2018

malý svižný skútr s kterým si užijete legraci

Motorka koupena od ADT (Horažďovice)

Keeway CityBlade 125: Na doporučení prodejce ohledně servisu a dostupnosti nahradních dílu.

První dojmy - První jízda byla zábavná a moje první na jednostopém vozidle po 14.letech. Předtím jen na pionýru. Jede pěkně jen má malý 12" kola a tak na horších cesta trochu víc skáče a musí se jed opatrněji.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ho někomu nenaročnému na krátké cesty.

Doplňky na motorce - Přidaný Kufr 30 litru od firmy kappa.

Průměrná spotřeba - 1.4875 l/100km

Skútr Kymco DJ 125s jsem vybral na doporučení prodejce s tím že má Kymco kvalitní servis a velice dobrou dostupnost náhradních dílů. Původně jsem si šel koupit skútr Keeway CityBlade 125 tour. Skútr mě zaujal a vzhledem k tomu že můj hlavní cíl bylo pořízení skútru na cesty do práce a případně malé vyjížďky po okolí bydliště mi připadl menší skútr po projednaní s prodejcem jako dostačující volba.
Nemám zkušenosti z jízdou přesněji s řízením motorky kromě před mnoha lety s pionýrem a to si skoro nepamatuji. Zatím mám naježděno 250 km na Dj 125s.
Pokud bych něco doporučil po těch pár zkušenostech je že by to chtělo spíš skútr z většími koly jezdím jak po horších cestách tak po lepších. Na horších cesta s hodně nerovnostmi a dírami je to trochu adrenalinová jízda zvlášť kolem 70 - 90 km/h. Jinak je skútr dobrý a zábavný.