KTM 990 SMT (2010)

Vlastník Martyp
Vloženo 19.4.2018
Aktualizováno 22.4.2020

Věděl jsem, do čeho du, znám ten bajk z dřívější doby od kámoše..Chtěl jsem něco, na čem budu sedět trochu rovnějc a budu za něčim schovanej..Ale taky sem chtěl, aby to pořád bylo zlobivý...SM-T je přesně taková...

Motorka koupena od předchozího majitele

První dojmy - Lidi co o tom řikaj, že je to cesťák, by se na tom nejdřív měli svízt... :-D Jede to jak kráva, brzdí to jak kráva, podvozek maká jak kráva, je to zábavný jak kráva..Prostě dobrý!

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co se z toho neposerou..

Doplňky na motorce - Laďáky MIVV a malý směrovky, hlavně vzadu teda...Vono to krom toho nic nepotřebuje.
Jo a pak vlastně ještě klín pod motorem, centrální stojan, gelový sedlo a plno oranžovejch eloxovanejch fičur z řady KTM Powerparts.
...Jo a taky sem fiknul plégo na cca 1/3, foukalo mi díky němu přímo pod helmu...

Každej to ví...Rakouský kladivo na WP podvozku s Brembo brzdama včetně radiální pumpy...To nemůže nefungovat Řikal jsem si, že se na tom třeba trochu uklidnim...A vono je to přesně naopak, je to zlobivka..

PetrGSX-R750
PetrGSX-R750 napsal 18.03.23 v 08:24 10b.

Ahoj, zeptám se, máš nějaké zkušenosti s pneumatikami. Doporučil bys nějaký. Chystám se koupit sadu na smt a hledám nějaký rady. Díky Petr

monsterking
monsterking napsal 06.05.18 v 07:57 9b.

Velká gratulace, určitě splní tvoje očekávání! Triumph byl pro mě větší srdcovka, ale nikdo neumí udělat motorky na kterých se dá jet tak rychle a snadno jako KTM! Tak užívej chlape

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 30.04.18 v 09:30 10b.

Krasavice :)

Kosner.