Honda CB 125F (2017)

Vlastník Yukish
Vloženo 19.4.2018
Aktualizováno 5.3.2023

Vloženo: 17.07.2019, Uskutečněno: 08.07.2019, Stav tachometru: 14500 km, Zhlédnuto: 47x

"Se mi vysypal motor nebo co??..."
Za hlasitého cinkajícího zvuku, jak kdyby někdo táhl klíče na špagátu po zemi zastavuji na chodníku. Zkoumám co to bylo za démonické zvuky vycházející z oblasti motoru.

No jistě... tak už upadla ta svině! Šroub, který mi držel kryt řetězovky se vibracema vykroutil ven a plíšek, který navádí řetěz o něj začal drhnout. To je tak, když si to člověk dělá sám a pak to nekontroluje jestli to byklo pořádně dotařený.
Cena šroubku - 50,-
Cena vyděsení se - nevyčíslitelná

• Moto v servisu

Tak mi mršku v Hondě dali do kupy. Konečně mi přestal bláznit tachometr a motor (zatím) běží jak má. Příčina prý byla neseřízení ventilů ... bohužel peněženka zaplakala ... 2850,- Jako další by bylo dobré vyměnit řetě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.08.2019
    Uskutečněno: 08.08.2019
  • Jaro aneb sezóna nekončí

Po defakto nepřetržitém ježdění i přes zimu, kdy jsem motorku drhnul jako blázen od soli a bordelu je tu konečně jaro, ale... Ó jaké to bylo mít v zimě silnici jen pro sebe ... teď vidím motorky na každém kroku a př

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2019
    Uskutečněno: 07.04.2019
  • Velká trojka - Vídeň (3/3)

Posledním mým prázdninovým cílem byla Vídeň, ale vzhledem k vyčerpanosti a nízké hladině "cestovatelské energie" jsem tento výlet odkládal. Nakonec jsem se jedno ráno kousl a řekl jsem si, že jsem si dal za úkol to proje

Vloženo: 08.10.2018
    Uskutečněno: 08.10.2018