renocar_unor

Triumph Street Scrambler (2017)

Vlastník Rasp
Vloženo 18.4.2018
Aktualizováno 28.5.2018

Triumph Street Scrambler - Trumpeta
Probihá postupná úprava tak aby se sem ji doladil k obrazu a použití svému.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

První dojmy - Tři roky sem víceméně neseděl na motorce. Takze prvni dojmy... rozjedu se vůbec aniž bych to potupně zahodil přímo před prodejnou? Nezdechne mi to na první křizovatce? Všechno to pominulo se zmačknutím startéru.. ten ZVUK nádhera... Nasednu rozjedu se a a téměř vše tam kde má být.

Motorku bych doporučil pro - Pozor motorka je celkem malá ja mám 182cm a je to uplně ideál. Motorku vzládne každý i rozumný začátečník

Doplňky na motorce - Originální doplňky Triumph - Sedlo, padáky, mřížka světlometu.
Nosič zavazedel TEC Bike Parts
Větrný štítek Dart
dále je v plánu (postupný plán na několik let):
DeCat
hliníkový šusplech pod motor
jiné zadní tlumiče
Progresivní pružiny do předu + upgrade tlumení vpředu

Je tomu již přes tři roky co jsem prodal Versyse a hned jak jsme ho prodal začal jsme koukat na to co pořídím dál a současně setřil.
Začal sem obrovským rozptylem a delal si jasno co sem chci.
A tak jednou v lednu sedím u PCka koukám a kde co lítá a zabloudil sem na stranky Triumphu Praha a koukam, že maji testovačku... za dobré peníze, v barvě co se mi libí. Jdu se na nej podivat na živo a prostě sem mu propadl...
Domluva s prodejcem, poslány peníze a už jen čekám na počasí.
Je začátek března, v pátek předpověd na další týden dobrá. Domluvím si vyzvednutí trumpety s tím, že odjedu po ose. Jak to tak bývá, přes víkend napadl sníh. Další čekání a následující týden to již vyšlo.
Doma sfouknu prach z motorkářských věcí, nacpu je do auta a jedu do práce. Nedočkavý jak malý Jarda se teším na domluvenou hodinu. Beru Uber jedu k dealerovi. Dostanu školení a otočím klíčkem a jedu.. je asi 5 stupňů a tak těch par km do práce je dost abych byl zmrzlej jak drozd.
Zaparkuju v praci a nechám ho ješte chvilinku běžet jen tak pro radost z toho zvuku...

Doposud jsem najel několik set km a moje nadšení se prohlubuje. Trumpeta se super ovladá, je to celkem malá motorka a tak pojíždění po městě není problém. Rád se brouzdám krajinou a Trumpeta mne nenutí spěchat. Přesto jak přijde na zatáčky, tak mu to není cízí a a jede kam člověk kouká, bez sebemenší námahy a i v celkem slusném tempu.
Nemůžu se nabažit toho zvuku, prostě se mi líbí i se seriovým výfukem.
Pomalu se s nim chystám vyjet mimo asfalt, ale zatim neni odvaha, přeci jen jsem pár let nejezdil.
A Srabmlera jsme si pořídil co by mou verzi cestovniho endura takže další upravy pujdou tímto směrem.

Zatím jsem došel k následujícím zavěrům:
Borci v Hinckley nějak tak pozapomněli na uložný prostor. Vyřešeno pomoci vojenské tašky na plynovou masku. Časem pořídím neco vkusnějšího (SW motech dělá pěkné taštičky), ale při ceně 170Kč za tu vojenskou tašku, není co řešit.
Další věc co mi vadí je pozice tlačítka blinkrů a klaksonu je to pro mne v nepřirozené pozici a obcas zatroubim místo spuštění blinkru.
Plastovej šusplech je prostě škaredej.

hory_ninety
hory_ninety napsal 19.02.19 v 15:30 10b.

Elzon
Elzon napsal 31.01.19 v 15:04

Muniko
Muniko napsal 31.01.19 v 11:57 9b.

Petak76
Petak76 napsal 23.04.18 v 16:54 10b.

líbí

lekvii
lekvii napsal 22.04.18 v 06:11 10b.