Yamaha XJ 900 (1996)

Vlastník Matool
Vloženo 17.4.2018
Aktualizováno 22.4.2018

Na to kolik jí je tak vypadá skoro jak nová.

První dojmy - Jako by ji tenkrát Japonci stavěli akorát na mě přesně moje velikost. Čím mě,ale opravdu dostala zvuk čtyřválce ten je prostě nádhernej není uječenej je hlubokej,dunivej prostě paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele,tomu kdo má trošku sílu a pro toho komu se líbí.

Doplňky na motorce - Usb,kufry a včera jsem přípojil přídavná světla.

Láska na první pohled,asi jo líbí se mi starý motorky.Je to ješte poctivě udělaná motorka z doby kdy se na motorkách nešetřilo s pořádnou přístrojovkou, ne jako ty dnešní,který mají digitálky na řídítkách to opravdu nemusim.[p]Je to cestovní motorka ze které večer slezu a světe div se nic mě nebolí. To nemužu říct o svejch předchozích motorkách které byly podstatně mladší. Někde jsem četl,že žere jako tank,kroutí se jí rám,má slabé brzdy a je líná. No asi mám jinou motorku brzdy brzdí jak maj,rám se nekroutí a to jsem ji zkusil i na doraz a spotřeba 5až 10litru záleží na řidiči já to neřeším.I když vím,že to není moje poslední motorka tak vím,že diversiona už si nechám toho už neprodám.

milantc
milantc napsal 26.04.18 v 10:43 9b.

Ahoj, Dost dobrá ! Líbí . Já mám sice jen "600", ale spokojenost. Nemáš foto, kam a jak jsi dal přídavný světla ?

chevyr
chevyr napsal 24.04.18 v 08:52 10b.

Fanda.xj9
Fanda.xj9 napsal 22.04.18 v 18:48 9b.

Ahoj jedna z nejlepších motorek co jsem měl a to hned 2x za sebou! Super

Matool
Matool napsal 22.04.18 v 10:29

Díky kluci

KrtekBazi
KrtekBazi napsal 21.04.18 v 21:57 10b.

Svatá pravda,ještě poctivej stroj.Mám rád tyhle mašiny.