Honda CB 500X (2017)

Vlastník čimsa
Vloženo 17.4.2018
Aktualizováno 25.2.2021

Těžko výstižně popsat něco co ještě nemám pořádně ošahané
.. no myslím, že volba dobrá. Najeto zatím cca 1700km a jsem spokojená!
Na podzim 2018 jsme spolu zvládly i Chorvatsko na víkend, cesta po dálnicích sice opruz, ale stíhaly jsme i dospělejším

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

Honda NC 700X: důvod neuveden

První dojmy - Původně jsem šla pro něco většího, o tomhle typu jsem ani nevěděla. Na prodejně stála nenápadně schovaná a nevýrazná. Ale po delším seznamování mi fakt padla do oka a už se domlouvala jízda. Po těch pár km nebylo co řešit. Oproti V-stromu drobnější a lehčí, jednoduše ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - holky, začínající motorkáři a nebo prostě ti co jezdí na pohodu

Doplňky na motorce - padací rám a blastry Kappa, přídavná světla..časem bych ráda ještě kufr a kryt pod motor a ..? uvidíme!

Kufr dokoupen u SP moto v Berouně, čekala jsem skoro tři týdny než dorazily držáky, ale nakonec to klaplo

PRODÁNO
První jízda - jihočeský kraj, Šumava a Lipno, celkem 450 km a naprostá spokojenost.
Nezákeřná, čitelná motorka pro radost! Je tuhá, ale ne tvrdá, lehce ovladatelná, na jihočeských silnicích se jí líbilo. Terén neplánuju.
Jezdím sama, spotřeba do 4 l, myslím že se to časem ještě usadí. Brzdy jsem na nové moto čekala jedovatější, ale vůbec mi nevadí že nejsou

CB1000R
CB1000R napsal 02.07.19 v 13:41 10b.

Moooc hezkej bike!
Ať dělá jen a jen radost

Vetyj
Vetyj napsal 24.11.18 v 11:40 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 17.04.18 v 17:11 10b.

Blahopřeji k volbě a k Hondě 💯