Honda CMX500 Rebel (2018)

Vlastník dusan42
Vloženo 16.4.2018
Aktualizováno 16.6.2019

Vypadá to na splněný sen, pár motorek jsem měl, ale nedá se to porovnat.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Dukla - Honda Pardubice (Pard - Prodejce v pořádku, vše domluveno, nebyl žádný problém.

Hyosung GV 300 Aquila: Nebyla a není na evropském trhu, Honda je Honda :-)
Jawa 350 OHC: jen jsem se zmínil před hrstou svých věrných a radši jsem si to rozmyslel, jinak nic proti Jawám

První dojmy - Naprosto úžasné

Motorku bych doporučil pro - Pro kliďase, co se rádi kochají, jezdí v klidu a užívají si jízdu.

Doplňky na motorce - Zadní nosič, držáky brašen, brašny, zásuvka 12V, RAM držák na navigaci TomTom, ukazatel zařazené rychlosti Gipro.

Rebela mám od úterý, 10.4.18, takže zatím moc zkušeností nemám, najeto pouze 500 km, zvykli jsme si na sebe téměř ihned.
Ovladatelnost perfektní.
Motor perfektní.
Brzdy si musejí ještě sednout, obzvlášť zadní.
Úložný prostor téměř žádný, mám brašny.
Podvozek dobrý, akorát se mi zdá možná příliš tvrdší "zadek".
Moje spolujezdkyně Filoména si více méně, teda spíš více stěžovala na bolest pozadí při delší jízdě, já jí varoval Zatím jsme spolu byli jen jednou na výletě, nechci Rebela moc zatěžovat v zájezdu, ale moc to nejde..

Zatím mám zkušenost, že se Rebel skvěle hodí na rovnější silnice, kde si to krásně brblá na šestku stálou rychlostí.

Podle mě se s Rebelem dá klidně kamkoli cestovat, nejlepší jsou nějaké kochačky, jezdím většinou kolem stovky, možná mírně přes, přesně to jsem hledal. Spolujezdec to má asi horší, ale to se mě netýká, pokud teda nebudu řešit nějaké zkomfortnění zadního bobana.

Spotřeba zatím trochu vyšší, než je udáváno, ale to si sedne, vychází to kolem 5 litrů, i když po posledním delším výletu to bylo odhadem něco přes tři litry, takže OK.

dusan42 napsal 15.11.18 v 14:10

a jednoho zesměšnil

Puppkinss
Puppkinss napsal 14.11.18 v 20:11 10b.

Je to Rebel!

dusan42 napsal 12.11.18 v 13:21

Nemel Maruno jsem ještě motorkářská vykulenka

keltin
keltin napsal 11.11.18 v 19:01

No když se naučíš přidat trochu plyn tak co by ne

dusan42 napsal 23.10.18 v 09:38

Díky Jarunko, to je jasný, až na konec světa