BMW F 800 R (2013)

Vlastník novaciny
Vloženo 14.4.2018
Aktualizováno 28.2.2022

Tohle BMW jsem chtěl už od střední. V tu dobu to spatřilo světlo světa a musel jsem jí prostě mít. Sice to bylo za poměrně dlouho ale stalo se :) Našel jsem jí v Drážďanech jako jetou, ale v krásnym stavu (2013,7900 km), se zárukou a v plný palbě - bylo r

Kawasaki ER 6N: moc malá, slabší výkon, ale hezká :)

První dojmy - Na první pohled celkem velká, když jste předtim jezdili na ER5. Ale po nasednutí je všechno jak má být. Není těžká, krásně se vodí. Zvuk je takovej zvláštní... na dvouválec. Je to tím, že válce nechodí na střídačku, ale běhají spolu. Za mě spokojenost.

Doplňky na motorce - - Kufry, tankvak (originál BMW)
- mřížka chladiče
- nová guma řadící páky Aliexpresovič¨
- padáky Rutan
- plexi PUIG
- přední světlo full LED
- USB zásuvka
- zrcátka Victory

Nemam rád tuctový stroje.. čim divnější - tim lepší.

Dobře se na tom sedí i jezdí. V zatáčkách je příjemná, pomáhá tomu tlumič řízení. Vyzkoušel jsem jí na cestu po Alpách a dá se říct, že sedlo se neprosedí a cestuje se s ní příjemně. Fajn jsou originální kufry, kam se vejde opravdu všechno. Vadí mi akorát zásuvka která je nesmyslně pod sedačkou, takže připojení mobilu s navigací apod. je trošku oříšek. Super je nádrž, která je taky pod sedačkou a tankuje se s tím stejně jako s autem - z tý správný strany :) Je to fajn, hlavně když má člověk tankvak, prospívá to i těžišti a na místě nádrže je tak jen baterka, ke který je dobrej přístup a air-box s náporovym chobotem. Jo a taky se trochu blbě udržuje čistá, ale aspon si u toho člověk všimne pěknýho zpracování, že každej kabílek má svoje místo, držáček apod. Větrnej štítek je spíš jen na okrasu - fouká ní a jak většina lidí řiká - vibruje. To mi ale nějak nevadí, podle mě to k tý motorce prostě patří.

novaciny
novaciny napsal 14.04.18 v 21:16

@Luba_13 : dík moc :) zatim jsem z ní nadšenej :)

Luba_13
Luba_13 napsal 14.04.18 v 20:38 10b.

Ať slouží