Suzuki GSX-R 750 (2001)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 13.4.2018
Aktualizováno 3.2.2020

Motorka hezky táhne od spodu, 110kw, laděný výfuk Yoshimura. Dost jde slyšet že jedu Mám k ní i tmavé plexi a krovku, je celá černá se zlatými doplňky. Na boku maltézské kříže. Určitě to není nic pro začátečníky, co neumí udržet zápěstí v klidu :D

Yamaha YZF-R1: Jelikož byla v horším stavu než tato suzuki, dohromady mi dokonce připadá, že Suzuki je výkonově lepší.

První dojmy - Celkově se na jí jede dobře, má pohodlný posed, z jízdy na R1 r.2001 jsem byla za 10min jízdy rozlámaná, tady ne. Doporučila bych ji i vyšším jezdcům, jelikož sama mám 1.84m :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce, je to divoška. Je vhodná i pro vyšší lidi, nemusí se na ní tolik krčit, jako na jiných sportech.

Doplňky na motorce - Miniblinkry, laděný výfuk Yoshimura, držáky na kufry, krovka.

Dlouho jsem šetřila na novou krásku, až jsem se dočkala, je to charizmatická suzuki gsxr750, láska na první svezení
První společné kilometry nás teprve čekají, ale mohu říci, že to je fajn pohodlná sportovní motorka.
Jeví se jako dobrá volba, do zatáček se nemusí pobízet, ale delší cestování po dálnici ve vysoké rychlosti není moc příjemné, jelikož se za plexi holt neschovám. Jinak i městské popojíždění je snesitelné. Drží se dobře za plynem.
Po Brněnském motocyklovém dni žen, zase o trochu víc využiju její potenciál :)

Čadil
Čadil napsal 27.03.19 v 11:06

paráda,respekt

Čadil
Čadil napsal 27.03.19 v 11:05 10b.

paráda,respekt

satelit74
satelit74 napsal 14.11.18 v 19:03 10b.

Věrko hezké

jps13
jps13 napsal 24.04.18 v 20:26 10b.

Krasavice,stejně jako majitelka-tak hodně štastných kilometru .Samozřejmě 10 bodíku.

sislon
sislon napsal 18.04.18 v 18:58 10b.

Gratulace velká taky se mi líbí