renocar_unor

Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník TomanPCM
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 13.4.2018

Po dlhej dobe splneny sen, velky klasicky vzduchom chladeny stvorvalec.

Kawasaki Zephyr 1100: nenasiel som verziu s drotenymi kolesami za slusnu cenu
Yamaha XJR 1300: na ziadnu peknu XJR 1300 SP som nenarazil
Jawa 350 OHC: mam rad Jawu, a klasicke motorky s gulatim svetlom, ale chcem aj vykon.

První dojmy - Skusobna jazda: Kulturny sok z motoru. Po prechode z mensej kubatury som vyrazne zbledol :-), Krutak to ma neskutocny, ale nenechal som sa odradit, motocykel som kupil. Vzdy som taky chcel. A cierna farbra je moja oblubena.

Motorku bych doporučil pro - pre velkych chlapcou :-)

Doplňky na motorce - - padaci ram Givi
- dokupil som novy nosic + kufor.
- a teplomer oleja

Krasny japonsky 4 valec, s nadhernym velkym motor. Uz dlho sa mi pacila a ned sa naskytla prilezitost ku kupe, urobil som si radost. A som spokojny, je to krasny kus celkeho poctiveho zeleza. Oproti starej ZR-7 ktora isla manzelke to je velky posun do predu.

Kupena na inzerat, SR povod, servisna kniha, historia, od prveho majitela. Takmer nejazdena, este s povodnimi pneumatikami z vyroby... ako nova, po malom pade, vecinu zachranil padaci ram, menene zrkadla, blinker, zavazicka, klakson a nejake drobne skrabance.. v podstate po idealnom pade.
Dlho odstavena, v nadrzi bol bordel, cistenie palivoveho cerpadla. Bateria. Vycistenie zvodou a medzizvodu 4-1.

Jazdi to, brzdi to, ma to velky ulozny priestor a dobre to vyzera. Bol urobeny zakladny servis kvapalin a filtrou, Angel GT, kupeny Givi nosic + kufor a teplomer oleja. A cez zimu boli opravene kozmeticke vady na laku po drobnom pade predchadzajuceho majitela
Na leto planujem este dvojitu koncovku vyfuku, uz mam kupeny nerezovy medzizvod 4-2 od BlackWidow UK, a lavu stupacku s FR.
Dalej vyhrievane rukovete, a ukazovatel zaradeneho stupna.

Najviac sa mi paci prave ten motor, je jedno aku mam zaradenu rychlost, ked otvorim plin na plno, tak mam pocit ako ked ma vystrelia z katapultu. Z akceleraciu treba opatrne, pri rozbehu na 1 zadne koleso ide rado hnet do smiku (vyriesene s novymi pneumatikami)

A uz len jazdim s usmevom od ucha k uchu.

TomyNav
TomyNav napsal 24.04.18 v 21:00 10b.

Vítej v klubu velkých biků Správná volba motocyklu, blahopřeju

Čadil
Čadil napsal 13.04.18 v 20:13 10b.

Gallia
Gallia napsal 13.04.18 v 07:04 10b.

Zelinář
Zelinář napsal 13.04.18 v 06:29 10b.