BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Simitom
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 7.11.2022

Vloženo: 08.05.2018, Uskutečněno: 08.05.2018, Zhlédnuto: 9x

Naše první delší cesta. 800 km bez dálnic a super počasí, co víc si přát. V pátek podvečer jsem vyrazili na Seč, stan jsme stavěli po tmě. :D Druhý den ráno jsme se vydali přes hrad Pernštejn a hospodu U Medvěda (výborný stejky) v Nedvědicích do Slovenské Trnavy ke známým, kde jsem sledovaly hokejový zápas Česko-Slovensko. Zpátky jsme to vzali přes Pezinskou Babu. Moc pěkné úsek plný zatáček, navíc jsme měli to štěstí že jsme nedojeli ani jedno auto. Pokračovali jsem přes Břeclav, Mikolov, Znojmo na Přehradu Vranov. Kemp doporučuju, čisto, restaurace, klid a dle slov mé ženy příkladné sociální zařízení, včetně možnosti nabít telefon Poslední den cesta domů přes Telč a Vodní dům (bohužel zavřeno) u Zruče nad Sázavou domů. Z Telče to byla opravdu krásná cesta plná zatáček v lese s minimálním provozem. Divím se,že jsme tam nepotkali ani jednu motorku. Byl to krásný výlet a určitě nebyl poslední...
Otestovali nový stan z Decatlonu - vrchní plachtu má z vnitřní strany černou takže i za slunečného dne je uvnitř slušná tma, takže ráno nás nebudí sluníčko. Je to naprostá pecka.

• BMW R 1150 GS - půlení motorky

Ozvalo se chrastění od spojky. Příčina - vadné ložisko na vstupní hřídeli spojky. Když už to bylo rozdělané udělalo se víc věcí. Některé nutné, jiné prefentivní. Spojková lamela Ložisko koncového převodu Ložiska kyvka

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2021
    Uskutečněno: 29.07.2021
  • BMW R 1150 GS - ochrana válců

Nakonec jsem sundal i spodní ochranné rámy a protože kufry nepoužívám tak jsem sundal i rámy na kufry včetně zadní plotny. Celá sranda vážila 13 kg. Ježíšek přinesl nové kryty válců od Marceluse - zpracování za 1*. (y)

Vloženo: 29.12.2020
    Uskutečněno: 29.12.2020
  • BMW R 1150 GS - nové plexi

Plexi které jsem měl od koupě motorky mi nepříjemně vibrovalo s přilbou nad 100 km/h. A když už utrácet peníze tak si rovnou splnit sen a dát to co se mi opravdu libí.

Vloženo: 18.10.2020
    Uskutečněno: 12.09.2020