Honda PCX 125 (2017)

Vlastník strigomil
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 8.6.2022

Tak som na tento skúter pozeral asi 2-3 roky, čo to som o ňom prečítal a všetko ma utvrdzovalo v tom, aby som si ho konečne kúpil. Tak som zašiel do predajne pozrieť si ho naživo a bolo to. Predajca v pohode porozprával a hneď som mu hneď povedal, že ok b

Motorka koupena od RP MOTO (Prešov)

První dojmy - Na počudovanie mi to šlo na tomto skútri hneď, i keď som mal rešpekt. Predsa som naposledy sedel na 2 kolesách s motorom asi pred 20rokmi :D Zatiaľ prvých 500km a spokojnosť úplná.

Motorku bych doporučil pro - Asi pre každého, hlavne pre ľudí, ktorí majú iba vodičák (B) a chce niečo šikovné na dochádzanie do práce alebo na prípadne potulky okolím.

Doplňky na motorce - Kufor GIVI (34)

Vybral som si hlavne pre spotrebu, dizajn ktorý ma zaujal na prvý krát, a aj pre možnosť jazdiť na vodičák (B).

Ovládateľnosť je skvelá nie je problém obchádzať aj nerovnosti. Podvozok a odpruženie je na prvý dojem tuhé, hlavne na cestách ktoré občas pripomínajú tankodrom. Obával som sa podľa toho čo som čítal o pneumatiky ale mám dojem, že tieto Michelin City Grip budú lepšie ako kedysi na ktoré nikto nenapísal dobré dojmy :)

Úložný priestor celkom prekvapil pod sedadlo prilba a ďalšie dôležité veci zvyšok do pridaného kufra GIVI.
Zatiaľ som toho veľmi veľa nenajazdil tak prípadne doplním...

TondaBenda
TondaBenda napsal 12.04.18 v 22:13 10b.

Krásny, spoľahlivý skúter