Kawasaki Z650 (2017)

Vlastník Jirout.p
Vloženo 12.4.2018
Aktualizováno 12.4.2018

Vzhledná, hbitá motorka vhodná jak pro začátečníky tak i pro motorkáře co mají něco za sebou.

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice

První dojmy - Motocykl mě oslovil nejen moderním vzhledem, ale i skvělými jízdními vlastnostmi.

Stroj jsem vybral na základě návštěvy Katalánska, kde jsem při procházce po přímořské promenádě spatřil tuto motorku. Vzhled Motocyklu mi utkvěl v paměti, že , jsem se musel po návratu domů vydat do autorizované prodejny, kde jsem si motocykl podrobněji prohlédl a do několika dnů zakoupil. Stroj je lehký a překvapí i poměrně krátká délka, což oceňuji díky skladnosti stroje. Motocykl není vhodný na nějaké delší jízdy, mě osobně stačí okruh cca 200 km max.300 km, čemuž odpovídá i 15 litrová kapacita nádrže. Spotřeba stroje je dvojí, asi jako u každého stroje, při ECO - jízdě se do 4 L na 100 km vejdu, ale jakmile zatáhnu za plyn tak to zbaští o 2 L více. Skvělá akcelerace stroje je dostatečná k rychlému předjetí i několika aut v jednom zátahu. Motor také umí poměrně slušně stroj zpomalit díky čemuž, při klidnější jízdě již tak velmi účinné brzdy takřka "nepotřebujete''.Rozhodně to není motocykl na super závodění, i když umí vyvinout solidní rychlost v poměrně krátkém čase. Řidítka jsou docela krátké, což po klikatých cestách je docela znát. Chybí mi docela nášlapy na paty, aby jsem neměl střed chodidla po celou dobu jízdy stále v jedné poloze na stupačce a v zadní části pro spolujezdce neocenitelné madla. Závěrem jsem i přes tyto malé výtky, které se dají jednoduše vyřešit s motocyklem spokojen.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.04.18 v 23:38 10b.