motopark_brezen

AJP PR5 250 Enduro (2018)

Vlastník JeckyllHydova
Vloženo 11.4.2018
Aktualizováno 11.4.2018

Zachtělo se mi něčeho lehčího a AJP PR5 má 115kg. To se lépe zvedá, když to spadne.

Motorka koupena od FIRMA:Rockart (Liberec 3)

První dojmy - Je to vysoká motorka pro člověka co má 167cm. Ale ta váha je úžasná.

Jezdila jsem doteď na Honda 250L, což je lehké cestovní enduro. Tohle je pohádka o něčem jiném.

Snadno ovladatelné, jen to musí být zahřáté, jinak se cuká a blbě startuje, když chcípne krátce po startu. Průhledná nádrž pod sedadlem je fajn, je nízko těžiště. Ovšem, kolik tam je benzínu za jízdy nevidím a ukazatel na palubce není. Tak už jsem tlačila i táhla na laně. Ale člověk si zvykne. Doufám.

"Palubka" je o ničem, skoro zbytečná, no možná ty hodiny se sejdou.

Nechala jsem snížit sedlo, tak o 3-4 cm. Cítím se o trochu lépe. Přidala jsem oka na zvedání. Pro mě nezbytná výbava.

Dlaší maličkosti jsou držák na navigaci a US5 od Kriegy na pár drobností jako bástry s výstuhou od ufo, výztuhy chladiče a kryt pod motor. Časem možná dojde i na jiné věci.

Doplňkem pro AJP byla také koule na auto a vozík na motorky. Na tomhle opravdu nikam dál jet nechcete. Hlavně tam jsou chlupaté gumy a ty by to odnesly.

Pro koho je moto nejvhodnější? Pro toho, kdo chce do terénu a nechce servisovat po motohodinách. Těch 2000km servisní interval je pecka. Takže rozhodně pro blondýnu jako já, to je skvělé.

Wildaja
Wildaja napsal 28.05.18 v 10:46 10b.

Ajinko paráda ... vidím, že tě tohle chytlo opravdu pořádně.
Motorečka na blbnutí ideál a bacha na to potloukání ... nebo otloukání se po zemi .
Přeji hodně nejen cestiček, polňaček, písku a nebo šotolinky,
prostě šťastnou cestu všude tam, kde to mají takové moto rády a tebe to bude bavit .
Což z fotek přímo svítí .

Davcoun
Davcoun napsal 18.04.18 v 07:53 10b.

Poslední fotka je nejlepší

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 18.04.18 v 06:56 10b.

vyzera super