renocar_unor

Honda FT 500 (1983)

Vlastník berry78
Vloženo 10.4.2018
Aktualizováno 10.4.2018

Jaro plné nákupů asi 2 měsíce jsem po FT marně pokukoval a nic za přijatelnou cenu nebylo v inzerci , tak jsem vzal GN400 ... mno a po 14 dnech buch ho ... černé FT500 ze sympatickou cenovkou a původem ... tak jsem ho vzal

Suzuki GR 650: Po tý budu toužit až později

První dojmy - Motorka je překvapivě velká .. ten pysk pod světlem je fakt odpornej .. Na fotce ten stav vypadá celkem dobře ale realita je horší ... těch rezavých míst je tam celkem dost - což jsem rád protože plánuju lehnou přestavbu :-)

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct ... v ČR je jich prý registrovaných jen 5 :-)

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice , nosič

Zatím jsem narazil jen problém s olejovým filtrem - Hiflo ho nedělá ... musel jsem objednat originál Honda a čekám na sadu na repas zadního brzdiče .. ten je bez funkce . Jinak tam už od předchozího majitele jsou pancéřové hadice tak uvidíme jak to bude brzdit . :o)

Marty68
Marty68 napsal 15.09.20 v 10:11 10b.

ta poslední fotka píše! ať slouží!

berry78
berry78 napsal 11.04.18 v 09:52

Kluci díky ... Jinak moje motorka to určitě nebyla ... ta má sundaná kola a čeká na nové bačkory

DejvGSR
DejvGSR napsal 11.04.18 v 09:33 10b.

Motorka zajímavá. Nepředpokládám, že se takový stroj potká každý den, včera totiž přesně s tímto typem stroje a barvy přijela dvojička kluka a holčiny na pumpu na Dubé (Dubá u České Lípy). Takže to byl pravděpodobně tvůj stroj s mladejma. Motorka na svůj věk nevypadá špatně, bylo by zajímavé ji zrestaurovat zcela do originální podoby. Krásný zvuk.

p.epanica
p.epanica napsal 10.04.18 v 17:19 10b.

...

chevyr
chevyr napsal 10.04.18 v 16:36 10b.

pěkná