BMW R 1200 RT (2005)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 9.4.2018
Aktualizováno 3.3.2019

Krásný autobus se kterým se ale dá jet slušná pilka jak je vidět na pneumatikách.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Rychlé, férové jednání. Vřele doporučuji!

První dojmy - První dojmy? To už je tak dávno co jsem na něm seděl poprvé že nevím, ale od první chvíle jsem tvrdil že si ji jednou koupím, takže to asi byla paráda.

Motorku bych doporučil pro - Určitě není pro ty kdo brečí kvůli váze. Je to prostě těžký, ale moc fajn. Asi už to chce mít něco odjeto aby člověk využil potenciál týhle motorky a netrápil se na tom zbytečně.

Doplňky na motorce - Těch bude tolik že nevím kde začít. Přemýšlím nad trubkovými padáky. Podsvícení. A hlavně rádio. Miluju hudbu a nemám na ni tak nějak čas. Tak to spojím.

Parník, autobus, kočár a spousty podobných jmen napadne asi každého kdo vidí RT. Co ale není vidět je její ovladatelnost a ta je zatraceně dobrá. Ta motorka je úžasně univerzální. Před dvěma lety jsem na R1200RT blbnul v Italských Dolomitech a v utažených vracečkách to bylo hodně zábavný. Pak jsem se vracel domů 808 kilometrů na zátah a z toho cca 500 v dešti a dojel sem suchej. Jistě že oblečení v tom hrálo svou roli ale komfort je na RT perfektní. Motorka šla ihned po koupi na zvedák a já si zlomil zápěstí aby mě nemrzelo že je motorka rozebraná. Příště dopíšu víc.

Dnes jsem se rozhodl že jí alespoň zajedu dotankovat když už mě to zlomený zápěstí trochu povolilo. Přijdu k ní jako že nastartuju a ono prd. Baterka kaput. Blbej alarm. Motorka šla na nabíječku a ta mi za hodinku ukazuje 96% Tak to nebude alarmem Dojel jsem na pumpu a zpět. Vešlo se 21,5 litru a já myslel že mi ta ruka upadne. To je tak když člověk po týdnu sundá sám sádru a spěchá do práce. eRŤák jede ale luxusně. Nicméně po čtyřech hodinkách baterka zase kaput. Takže do počátečních investic připočítám asi 1750,- za Vartu které zatím pořád věřím.

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 25.01.19 v 08:15

Souhlas

pritula
pritula napsal 24.01.19 v 21:20 10b.

je prostě nádherná

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.01.19 v 09:14 10b.

kuzmič
kuzmič napsal 13.05.18 v 21:28

Tak rehabilituj, ať můžeš tahat... I když tady na tomhle to jde samo...

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 14.04.18 v 12:51