Suzuki GSX 650 F (2010)

Vlastník mil78
Vloženo 7.4.2018
Aktualizováno 1.5.2018

Když jsem jí uviděl v inzerátu,bylo rozhodnuto!První setkání naživo bylo ještě intenzivnější.

První dojmy - Po sundání motorky ze stojánku byla cítit vyšší váha oproti mé předešlé Kawasaki ER-6n.Nastartování a první svezení bylo jedno velké překvapení. Z motorky byla cítit bytelnost a kultivovanost.

Doplňky na motorce - Na moto jsou instalované boční kufry Kappa,laďák Beowulf,originální nosič+topcase Suzuki 46l,deflektor,proužky na ráfky,dokoupen centrální stojan,nově pošité sedlo.

Při výběru motorky jsem měl jasno.Chtěl jsem kapotovanou mašinu vhodnou na cestování,na kterou po instalaci bočních kufrů bude pořád pěkný pohled a myslím,že je.Výkon nebyl rozhodující,spíš jsem chtěl po dvouválci vyzkoušet čtyřvál a první dojmy jsou více než pozitivní.
Podvozkově je Suza naladěna více do cestovna,krásně filtruje nerovnosti a výmoly,ale dá se jet i svižně.Hmotnost stroje po rozjetí není cítit a výkon je dostačující i při jízdě ve dvou s plnými kufry.
Líbí se mi,jak motor dokáže jet na 6.stupeň po městě bez cukání a pak se krásně rozjede,chválím ukazatel zařazeného stupně,bez kterého bych měl problém poznat,co mám zařazeno.
Brzdy jsou s ABS,spotřeba kolem 5l i při plném obsazení,což jsem mile překvapen vzhledem k váze a otáčkám motoru.
S výběrem jsem více než spokojen,parádní mašina na cestování i svižnější projížďky.
Mám s ní za sebou první sezónu a dělá mi jenom radost a já jí též

Fantom40
Fantom40 napsal 04.09.18 v 21:01

MOC PĚKNÝ KOUSEK A TO SEDO MMMM TO JSI NĚKDE OKOUKAL?
AŤ TI SLOUŽÍ BEZ POTÍŽÍ HODNĚ DLOUHO.

context
context napsal 07.04.18 v 21:16 10b.

Moc pěkná suza, přeji hodně nalítaných km bez nehod a dlouhou sezonu

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 07.04.18 v 17:48 10b.

Moc pěkná.. Hodně pohodových km!

Fantom40
Fantom40 napsal 07.04.18 v 17:06 10b.

jj pĕkné. I zaslepení po zadních smĕrovkách. Jen to uchycení zadních blinkrů fa GIVI moc dobře nevyřešila. Ale aspoň je možnost dalšího vylepšování.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.04.18 v 15:21 10b.

Vypadá hezky, i s těmi kufry .