KTM EXC 300 (2001)

Vlastník poklik_yamaha
Vloženo 4.4.2018
Aktualizováno 10.11.2021

Krotké dobře ovladatelné enduro co vám dokáže kurva zatopit pod prdelí.

Motorka koupena od motoinzerce

KTM EXC 450: důvod neuveden
Yamaha WR 450F: důvod neuveden
Beta RR Enduro 450: důvod neuveden

První dojmy - Nikdy jsem nechtěl 2T. Proto jsem vybírak mezi WR 450F a 450 exc. Nicméně pár km od baráku se mi naskytla příležitost vyzkoušet tady tu potvoru. První svezení mě dost překvapilo, jak motorka krásně táhne od spodu a nechá se podtáčet. Což jsem vůbec nečekal. A když pominu zvuk a mírné vibrace tak motorka nemá chybu. Oproti mému XT600 je neskutečně lehoučká a ovladatelná. Jako začátečník a endurem téměř nepolíben jsem měl strach z nadměrného výkonu, ale pokud nemá člověk v hlavě nasráno tak se není vůbec čeho bát.

Motorku bych doporučil pro - Né nadarmo jsou motorky přirovnávány k ženám. Takže každý musí vyzkoušet a najít si tu svoji.

Nikdy jsem nad ní neuvažoval. Prostě se vyskytla. Byl to osud.
Neříkám, že ji za rok neprodám a nezkusím zas něco jinýho, ale zatím je to pecka! :)

Update po 3-4 letech.
Maximální spokojenost, výkonný pružný motor společně s komfortním podvozkem a minimální váhou dělá s této motorky super nástroj pro lesní výjezdy všech možných i nemožných obtížností. Máme rok 2021 a jako hobby jezdec nevidím zásadní pokrok nových modelů oproti té mé = super koupě při nulovém pádu ceny za ty roky. Snad jen ten startér by se hodil :).