Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Vencajanov
Vloženo 2.4.2018
Aktualizováno 2.9.2018

Byla to láska na první pohled, velká, masivní a i strašák.

První dojmy - Jezdil jsem na Jawě 350 typ 640 pak dlouhá přestávka a najednou tohle monstrum. Po ujetí prvních zkušebních kilometrů jsem ji nechtěl vrátit a vlastně bylo rozhodnuto. Motorka byla doma a já se nemohl dočkat na první kilometry.

Motorku bych doporučil pro - Asi všem těm, kteří mají rádi dlouhé cestování. Je to stroj do nepohody, pohodlný a hodně uveze. Neumím posoudit, zda je rovnou pro začátečníka, ale po 20 ti letech, kdy jsem nejezdil, jsem si na ni rychle zvykl.

Doplňky na motorce - Postupně jsem doplnil turistické plexi, ukazatel zařazené rychlosti, protože jsem se ze začátku ztrácel, vyhřívané rukojeti, nechal jsem přešít sedlo, protože to původní strašně klouzalo a i případný spolujezdec se na mne neustále tlačil. Teď už budou jen estetické doplňky.

Motorka byla zakoupena v roce 2015, první rok jsem najel 4500 km, neměl jsem žádné problémy, motorka šlapala jako hodinky.
Vadil mi hluk při nižších otáčkách a pocit rozklepání, ale jde jen o zvyk, víc řadit a držet otáčky.
Druhý rok najeto 5200 km. Opět bez problémů a hlavně po řádné údržbě. Výměna oleje, kapalin, kontrola všeho možného. Samozřejmě u mého dvorního super mechanika.
Třetí rok mi zlobilo zdraví a tak jen 2800 km, doufám, že plány které letos mám splním a hlavně, že zdraví bude sloužit.

mimouch
mimouch napsal 15.10.19 v 09:06 8b.

Víkendový výlet a máš to naložený, jak když jedeš na rok mimo civilizaci Ale když to ta motorka uveze, tak proč ne Užívej ve zdraví!

Clint.
Clint. napsal 12.05.18 v 14:42 10b.

Krásná mašina přeji pevné zdraví a mnoho zážitků na cestách, jasná desítka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.04.18 v 20:55 10b.